Ta strona używa plików cookies.
   Informacje o cookies
ROZUMIEM
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo . W skrócie o mnie  fotografem oraz grafikiem komputerowym z dużą znajomością oraz doświadczeniem . parę lat temu nostalgii przypomnę byłem tu grafikiem o loginie Mr.Kanon  . możesz mnie kojarzyć  w roku 2019 styczeń luty byłem jakoś ostatni raz zalogowany w między czasie zauważyłem że forum było w fazie przebudowy . 
A teraz spontanicznie postanowiłem sprawdzić czy Forum znów  jest i fajne . bo za ten czas co mnie nie było ogarnąłem swoje życie i pracę w 100% i chętnie znowu powrócę do tej  skromnej  społeczności graczy

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. 

• Lajk 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyjaciel

Ja pamiętam, siemanko! ;d

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Cześć. Też Ciebie pamiętam.

W takim razie zapraszam do złożenia podania na Grafika. :pies:

• Lajk 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, HOW?! napisał:

Cześć. Też Ciebie pamiętam.

W takim razie zapraszam do złożenia podania na Grafika. :pies:

Pewnie złożę ale nie mogę obiecać dużej mobilności wykonywania zleceń lecz myślę nad serią poradników dla początkujących tu na forum  dla ludzi z opcią darmową czyli gimp itp . oraz dal tych co mają dostęp do pakietów Adobe czyli PhotoShop, illustrator, Lightroom, i może inne.  

• Lajk 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Też Cię kojarzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, "KOBRA" napisał:

Pewnie złożę ale nie mogę obiecać dużej mobilności wykonywania zleceń lecz myślę nad serią poradników dla początkujących tu na forum  dla ludzi z opcią darmową czyli gimp itp . oraz dal tych co mają dostęp do pakietów Adobe czyli PhotoShop, illustrator, Lightroom, i może inne.  

O coś dla mnie :puchar:

Siema

sygna.gif.ea6efa5c0bc8c00cbcc66559fc2735cb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Master

Moze w koncu amator @ Eve3mentsie czegos od kogos nauczy bo juz nie moge patrzec na jego prace z dolozonym samym napisem

• Lajk 1
  • Haha! 4
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. :hi:

mOwdqCE.png.5a64cb1becaa1ea417353d98cacd9c37.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi