Ta strona używa plików cookies.
   Informacje o cookies
ROZUMIEM
Skocz do zawartości
nazgul335

[Przyjęte] Podanie na redaktora.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz 
Coś o sobie: Mam na imię Łukasz mam 16 lat, na tej sieci byłem zanim jeszcze upadła. Lubię sport szczególnie sporty walki oraz siatkówkę. Poza sportem interesuję się motocyklami, myślę nad zakupem takowego. Myślę że można mi zaufać jestem osobą która się nie poddaje i dąży do celu mimo sprzeciwień losu. Moją najgorszą cechą jest słaba cierpliwość, może kiedyś to się zmieni. Co tu dużo mówić, może poznacie mnie bardziej z czasem i sami zobaczycie jaki jestem, jakie mam wady i zalety. Na forum zawsze staram się pokazać z jak najlepszej strony. 
Doświadczenie w prowadzeniu Redakcji: Redaktorem na forum nie byłem nigdy aczkolwiek wiem jak się do tego zabrać. W końcu zawsze musi być  ten pierwszy raz. Każdy kiedyś zaczynał :D 
Znajomość ortografii i interpunkcji (w skali 1-10):
Czy przeczytałeś/aś Regulamin?: Tak, przeczytałem. 
Czy akceptujesz Regulamin?: Oczywiście że tak. 
Dlaczego uważasz, że powinniśmy Ci dać szansę?: Ponieważ jest jeden redaktor który jest na urlopie i pomoc w prowadzeniu redakcji się przyda. Myślę że dobrze by mi się współpracowało z @ KOrnaS. W końcu co dwie głowy to nie jedna. Jestem ambitny, znam zasady ortografii oraz interpunkcji. Jestem osobą kulturalną i uprzejmą, nie denerwuje się przy komputerze i nie przekładam emocji z życia realnego na świat wirtualny. Myślę że forum by bardziej ruszyło gdyby w redakcji pojawiło się coś nowego, jestem często aktywny na forum i udzielam się na chatboxie czy w tematach o każdej tematyce. Mam nadzieję że to wystarczy by was do mnie przekonać :).

•  
  • Lajk 1

q8hK4l6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. 

Potrzebny jest kolejny redaktor. Mam nadzieję, że we dwóch rozruszacie trochę ten dział. 

+Wiek. 

+Chęci. 

-Doświadczenie, nigdy nie pełniłeś tej funkcji ale jeśli jesteś kreatywny to nic trudnego. 

• Lajk 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ wiek

+ chęci

+ pomoc się przyda

+ rozkręcisz trochę Pykownie, będzie co czytać, co pisać

+ znajoma mordka

- doświadczenie, ale racja, musi być kiedyś ten pierwszy raz, to jak z seksem :D

Jestem na Tak.

• Lajk 1

78310960_jvnkieyeye.png.a2758bf91fee8937dee95553aa552e99.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Jestem na Tak :
+ Wiek,
+ Przyda się pomoc,
+ Chęci,
+ Dobra mordka,
- Doświadczenie, ale dasz rade. ;) 

• Lajk 1

mOwdqCE.png.5a64cb1becaa1ea417353d98cacd9c37.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Jestem na tak:

+ ogarnięty,

+ przyda się Redaktor,

+ podanie,

+ chęci,

- doświadczenie.

• Lajk 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Zobaczymy jak sobie poradzisz. 

Podanie zostało Przyjęte.
  • Lajk 1

76561197978134532.png

t1DmVF2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...