Skocz do zawartości
Mates.

odrzucone Podanie Mates.

Rekomendowane odpowiedzi

Imie: Mateusz
Nick z serwera: Mates.
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 1 serwerze i gracze nie narzekali
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS: 2 lata
Posiadasz mikrofon: Tak
Steam / NonSteam: NS
Link do Banid.pl: -
Dlaczego Ty: Jestem miłym pomocnym ogarniętym człowiekiem. Gram bardzo często na serwerze. Lubię pomagać innym. Na serwerze zostało mało grających codziennie adminów, wiec na pewno się przydam. Na serwerze często grają osoby, które cheatują, obrażają graczy, raszują itp. Chciałbym temu zapobiec, bo często przez to wychodzą gracze.  Na pewno będę wykonywał swoje obowiązki dokładnie i starannie.
Czas jaki dziennie poświęcasz na naszym serwerze: Zależy od dnia, ale miedzy 2-4 godziny
Kontakt: PW
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mates./dd2.pykownia.pl:27015/
Składka 11.07 SMS/10 PSC (tak/nie): Niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Brak składki

Brak steama

Słaba aktywność na forum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam Cię z serwera JB, jesteś kontaktowy, potrafisz rozwiązać problem, nie wdajesz się w zbędne dyskusje, więc myślę, że jako admin dobrze byś się sprawdził. Troszeczkę wadzi  tutaj brak stema i składki, ale wszystko da się nadrobić. Gt jest okej. Taka znajomość amxx w zupełności wystarcza. Wiek nie gra roli, można być młodszym, a zachowywać się dojrzale. Masz moje poparcie. 

~ tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

m_podrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.