Ta strona używa plików cookies.
   Informacje o cookies
ROZUMIEM
Skocz do zawartości

nicki

 Kobieta
 • Liczba zawartości

  58
 • Wpisy

  481
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • System

  Linux

Ostatnia wygrana nicki w dniu 26 Styczeń

Użytkownicy przyznają nicki punkty reputacji!

Reputacja

45 Początkujący

11 obserwujących

Informacje

 •  Imię
  BABYFACE SAVAGE
 • Płeć
  Kobieta
 •  Hobby
  szeroko pojęty trolling, dręczenie, napady, rozboje, broń palna i alkohol

Ostatnie wizyty

581 wyświetleń profilu
 1. nicki

  #51 - Pytanie na dziś

  Wielką Dyktatorką Europy
 2. nicki

  [Q&A] #2 - KOrnaS

  1. Za co mnie najbardziej kochasz? 2. Czy jestem dobrą matką? 3. Kto jest Twoim ulubionym użytkownikiem zaraz po mnie? 4. Jak mamy się ubrać z @ Conrado da Vincina Twoją osiemnastkę? 5. Którą półkulę mózgową masz silniejszą? 6. Czy jak się posmaruje siusiaka drożdżami to urośnie? 7. Ile masz w bicku? 8. Czy sądzisz, że dawna Nicki została podmieniona przez Illuminati? Jeśli tak to jakie różnice zauważasz? 9. Czemu mi zablokowałeś dostęp do JB? 10. Czemu kolana sie nie zginają w drugą stronę? 11. Czy wiesz, że Twoja mama @ nickiw poprzednim wcieleniu była Kleopatrą? 12. Umiesz zrobić pranie? 13. Wierzysz w duchy? 14. Co byś mi zrobił na obiad?
 3. nicki

  #49 - Pytanie na dziś

  chyba żadna edit: najlepiej nago chodzic
 4. nicki

  [POMIDOR] #2 - Nicki

  1. Czy kiedykolwiek okłamałaś kogoś na Pykowni? tak2. Czy kiedykolwiek chitowałaś? tak3. Czy chciałabyś mieć wyższą rangę niż obecna? nie4. Czy nie lubisz kogoś z Pykowni? nie5. Czy lubisz wracać na forum Pykowni? tak!!!6. Czy kiedykolwiek używałaś swojej rangi dla oszustwa? nie (ciekawe do czego można użyć rangi 'zbanowany' XDDD)7. Czy kiedykolwiek używałaś swojej rangi dla własnych celów? nie8. Czy lubisz jeździć rowerem? tak9. Czy kiedykolwiek kogoś pobiłaś? pomidor10. Czy kiedykolwiek brałaś narkotyki? nie11. Czy kiedykolwiek piłaś alkohol? tak12. Czy kiedykolwiek paliłaś papierosy? tak13. Czy pomógłbyś/pomogłabyś swojemu wrogowi w potrzebie? tak14. Czy kiedykolwiek zakochałaś się bez wzajemności? tak15. Czy miałeś/miałaś kiedyś sny erotyczne? tak16. Czy kiedykolwiek ukradłaś coś ze sklepu? tak (cukierka)17. Czy kiedykolwiek zdradziłeś/zdradziłaś swoją drugą połówkę? nie18. Lubisz czytać książki? tak19. Chciałabyś móc rozmawiać ze zwierzętami? tak (a szczególnie z moim psem bo ma IQ po mnie)20. Lubisz gotować? tak21. Czy kiedykolwiek chodziłeś/chodziłaś na siłownie? tak22. Czy lubisz oglądać horrory? nie23. Czy lubisz oglądać komedie? nie24. Czy obchodzisz halloween? tak25. Czy lubisz białą czekoladę? tak (każdą lubię, także wysyłajcie)26. Myjesz zęby po każdym posiłku? nie27. Czy lubisz jeść? tak (KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) 28. Czy często się denerwujesz? tak XDDDD 29. Czy zabiłabyś kogoś? nie 30. Czy @ KOrnaSto Twój syn? tak PS KOCHAM CB @ KOrnaS I NOMINUJE OCZYWIŚCIE MOJEGO ANIOŁKA NAJDROŻSZEGO @ Conrado da Vinci
 5. nicki

  #45 - Pytanie na dziś

  Codziennie robię jakiś dobry uczynek, ponieważ powstrzymuję się od bycia niemiłą dla głupszych ode mnie. Wiem, że iloraz inteligencji jest w pewnym stopniu dziedziczny, dlatego nie oceniam ludzi za to, tak jak i za wygląd. Po prostu ignoruję takie osoby i myślę, że jest to wspaniały przejaw mojego dobrego serca.
 6. nicki

  #44 - Pytanie na dziś

  Aby odpowiedzieć na to pytanie, zastanówmy się najpierw, czym jest owoc. Coraz częściej bowiem słyszymy o tym, że coś, co dotąd było uważane za warzywo, nagle zostaje zakwalifikowane jako owoc. Mamy zatem takie owoce jak chociażby nasz dumny polski pomidor, lub awokado. I tu pojawia się pytanie: do jakiego dania ma zostać użyty ten owoc? Jeżeli chodzi o dania wytrawne to wspaniale sprawdzą się wyżej wymienione rośliny. Jeżeli chodzi o owoce słodkie: tu mamy również szeroką gamę smaków i kolorów. Dla osób, które nie przepadają za cukrem, lepiej sprawdzą się cytrusy, natomiast do wszelkich dań na słodko zwykle stosuje się owoce o większej jego zawartości (banany, jabłka, śliwki). Byłoby niesprawiedliwym wybrać jeden owoc, ponieważ reszta owoców mogłaby poczuć się mocno urażona. Wolę zatem pozostawic to pytanie bez odpowiedzi. Pozdrawiam, wasza idolka @ nicki.
 7. nicki

  [Q&A] #1 - HOW?!

  1. Czemu mnie nie lubisz? 2. Idziesz do @ KOrnaSna osiemnastkę? 3. Czy oddałbyś mi opiekę nad DD2? (XD) 4. Jakie miejsce na świecie chciałbys odwiedzić?
 8. nicki

  #41 - Motto na dziś

  zgadzam się w 100%, pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...