Ta strona używa plików cookies.
   Informacje o cookies
ROZUMIEM
Skocz do zawartości
Właściciel

Szyszunia

 Właściciel
 • Liczba zawartości

  190
 • Wpisy

  267
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12
 • System

  Android

Muzyka Profilu

Ostatnia wygrana Szyszunia w dniu 6 Styczeń

Użytkownicy przyznają Szyszunia punkty reputacji!

Reputacja

149 Stały Bywalec

8 obserwujących

O Szyszunia

Informacje

 •  Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 •  Skąd
  Wrocław
 • Ulubiony Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

741 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Też Ciebie pamiętam. W takim razie zapraszam do złożenia podania na Grafika.
 2. Cytrynowa ice tea z biedronki.
 3. Dodano święta do kalendarza Dodano "Nadchodzące wydarzenia" w bocznym panelu Utworzono nową rangę: Urlopowicz
 4. Szyszunia

  Nowy Rok

  Nowy Rok - międzynarodowe święto przypadające 1 stycznia każdego roku (w kalendarzu gregoriańskim), w Polsce jest to dzień wolny od pracy. W powszechnie przyjętym zwyczaju obchodzenie święta należy rozpocząć od otworzenia butelki szampana o północy z dnia 31 grudnia na 1 stycznia następnego roku.
 5. Szyszunia

  Sylwester

  Sylwester - wigilia Nowego Roku, dzień poprzedzający Nowy Rok - 31 grudnia, kiedy to świętuje się koniec starego roku i początek nowego, stanowiąca czas hucznych zabaw i bali, toastów, sztucznych ogni, petard lub pokazów laserowych.
 6. Boże Narodzenie, to święto religijne (w tradycji chrześcijańskiej) upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa.
 7. Boże Narodzenie, to święto religijne (w tradycji chrześcijańskiej) upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. Święto to obchodzone jest 25 grudnia (według kalendarza gregoriańskiego). W kościołach, które nadal stosują kalendarz juliański (np. prawosławie), święto to obchodzone jest w późniejszym terminie (styczeń).
 8. 24 grudnia to dzień poprzedzający Boże Narodzenie, a więc jest to wigilia Bożego Narodzenia, święta obchodzonego przez Chrześcijan na pamiątkę przyjścia na świat Syna Bożego.
 9. Szyszunia

  Mikołajki

  Dzień Świętego Mikołaja obchodzony jest niezmiennie 6 grudnia każdego roku w wielu krajach świata. W Kościele Katolickim jest to wspomnienie świętego Mikołaja z Miry.
 10. Szyszunia

  Andrzejki

  do
  Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada w wigilię świętego Andrzeja.
 11. Narodowe Święto Niepodległości jest to święto upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Na 123 lata Polska została wymazana z mapy Europy, licząc od momentu ostatniego rozbioru dokonanego przez Austrię, Prusy i Rosję.
 12. Dzień Zaduszny, często zwany Zaduszkami, w Kościele katolickim poświęcony jest wspomnieniu i modlitwie za wszystkich zmarłych wierzących w Chrystusa, których dusze, zgodnie z wierzeniami, przebywają w czyśćcu. W Polsce wierni najczęściej odwiedzają groby bliskich zmarłych i modlą się za nich dzień wcześniej, czyli w Dniu Wszystkich Świętych z racji tego, że jest to dzień ustawowo wolny od pracy. Nieodłączną tradycją w tym dniu jest również zapalanie zniczy na odwiedzanych grobach.
 13. Uroczystość Wszystkich Świętych w Kościele katolickim jest to uroczystość ku czci wszystkich chrześcijan, którzy osiągnęli stan zbawienia i przebywają w niebie, obchodzona corocznie w dniu 1 listopada, treściowo połączona z następującym po niej obchodem liturgicznym Dnia Zadusznego.
 14. Szyszunia

  Haloween

  Halloween - zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej. Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii.
 15. Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. na mocy ustawy - Karta praw i obowiązków nauczyciela (Dz. U. z 1972 r. Nr 16, poz. 114) pod nazwą Dnia Nauczyciela, a następnie w 1982 r. przemianowane na Dzień Edukacji Narodowej (Dz. U. z 1982 r. Nr 3, poz. 19 z poźn. zm.).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...