Ta strona używa plików cookies.
   Informacje o cookies
ROZUMIEM
Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 13.02.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 1 punkt
 3. 0 punktów
  Cześć Przychodzę z zapytaniem czy miałby ktoś ochotę poklikac ze mną w hero zero. Gierka co prawda jest przeglądarkowa ale ma swoje uroki. Dobra dla zabicia nudy, wciągająca, można śmiało powiedzieć że fascynująca. Czemu pytam się o ta grę? Przypomniały mi się czasy podstawówki gdjze 1/3 szkoły w to grała. Fajne czasy kiedy to każdy rywalizował podnosząc swoja pozycje szkolna.😆 Jeśli ktoś chciałby spróbować zagrać razem ze mną to zostawiam link. Konto zakładajcie na pl 24, na którym mnie znajdziecie. https://www.herozerogame.com/?ref=188-000-000-500&plsid=165978646 Proszę się ze mnie nie śmiać.
 4. 0 punktów
 5. 0 punktów
  Nick oskarżonego: Logan KapuczinoIP/SID Oskarżonego: masz toData zdarzenia: 18:30Przebieg sytuacja: Gram po stronie ct. Zakazuje skakania i mowie na sygnal z gongu przechodzicie lasery. Chlop zaczął przechodzić to go zabilem z granata po czym mowie ,,ejj admin daj mi bana bo go z free kill'owałem" (oczywiście jak to ja nic nie mowie na poważnie co oznacza że żartowałem z ty) logan dał mi bana na 5min mowie mu ze to nie fk a on gada ze tak. Ten cep nie słucha polecen sam nie zna regulaminu bo każdą komende daje do odwolania gdzie ich nie ma bo sa zakazy i nakazy. Typowy chłop co w du**e był i gó**o widział a sra wyżej niż dupe ma!Dowody: skoro demka nie nagrywają głosu to dowodami są ludzie (jak mapa sie skończy to ją podam)
 6. 0 punktów
  Zarówno ty jak i twój brat ciągle mówicie o ,,osobach" nigdy nie powiecie o kogo chodzi. Podobno tym ,,osobom" nie podoba sie moja osoba, prowadzenie i kultura. Propo mojej osoby to gdy wbijam na serwer kazdy sie ze mna wita to chyba coś oznacza. Jesli chodzi o prowadzenie to nawet gdybyście połączyli siły nigdy nie bedziecie kreatywniejsi ode mnie (oczywiście też waszym zdaniem są ,,osoby" którym nie podoba sie moje prowadzenie. Również nie podaliście nickow tych graczy a gdy sam sie pytam kazdego nikt nic nie mówi) . A jeśli chodzi o kulture to można przeklinać nie kierując tego w strone graczy. A teraz jak logan bedzie sie bronił z tego co napisałem wyżej: Nie dowiesz sie jakie są to ,,osoby" bo nie strzelam z ucha. Napisze również ze jest bardzo kreatywny co widać na serwerze kiedy robi historie i ostatnią reakcje. A do kultury doda że obrażam graczy ale mnie nie banuje ponieważ jestem ,, bez bekiem" dla niego i nie chce zebym płakał. Co do patronusa to juz nie pamietam oglądne demko. Choć bez oglądania demka wiem ze nie zrobilem fk. Ale jeśli po twojemu zrobiłem to masz calkiem niezly zapłon co do banowania bo bana dostalem chyba po 5min dopiero. Podobno masz SS'a kiedy zrobiłem 6fk. O tyle o ile sama teza że zrobiłem jakieś fk nie jest śmieszna, o tyle śmieszne jest to że masz takowego SS'a. xDDD. To tak jak mieć mózg twojego brata i twój, połączyć je i powiedzieć ze coś się ma. Nie obchodzi mnie na ile mi dałeś bana. Skarga została napisana z powodu tego, że staram się abyś stracił flagi (więc sie pilnuj). Nie ma to jak grać na serwerze 3lata wbije jakiś radom i zacznie cały serwer podjudzać. Coś jeszcze ale zapomniałem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...