Skocz do zawartości
HOW?!

Wywiad z KOrnaS

Rekomendowane odpowiedzi

jAg1Rtz.png

HOW?! - Redaktor
KOrnaS - Odpowiadający

Miłego czytania! :pies:

(Tym razem krótszy wywiad)

HOW?!: Cześć KOrnaSiku, masz chwilę abym przeprowadził z tobą wywiad?
KOrnaS: Witam! Oczywiście :)
HOW?!: Na początek podstawowe informacje. Jak masz na imię, ile masz lat i w jakim mieście mieszkasz?
KOrnaS: Na imię mi Łukasz, mam 15 lat (w marcu już 16). Mieszkam w Małopolsce, 3 godziny od pięknych, polskich gór.
HOW?!: Czym się interesujesz?
KOrnaS: Przyznam szczerze, że niczym nie interesuję się aż tak bardzo. Jeśli już miałbym wybierać, to interesuję mnie piłka nożna, szczególnie reprezentacja Polski i w mniejszym stopniu muzyka.
HOW?!: Ulubiony zawodnik z reprezentacji Polski?
KOrnaS: Myślę, że Robert Lewandowski :D co nie zmienia faktu, że lubię wszystkich.
HOW?!: Piłką nożną tylko się interesujesz czy lubisz też pograć?
KOrnaS: Oczywiście, że lubię pograć <3 Moja ulubiona dyscyplina.
HOW?!: Chodzisz na jakieś treningi?
KOrnaS: Aktualnie nie, ale chodziłem do miejscowego klubu.
HOW?!: Wspomniałeś, że interesujesz się też muzyką. Masz swój ulubiony rodzaj?
KOrnaS: Ogólnie, to bardzo mało słucham muzyki. Ulubiony rodzaj? Hmm... Słucham tego co wpadnie mi w ucho, głównie disco.
HOW?!: Ulubionego wykonawcy też nie masz? :hrhr:
KOrnaS: Zgadza się :hrhr:
HOW?!: Zmieńmy temat. Opowiedz jak zaczęła się twoja przygoda z Counter-Strik'em. ;)
KOrnaS: Z tego co pamiętam, to zacząłem grać dzięki ex chłopakowi siostry. Ciągle słyszałem, że ktoś gra w CS'a, on również mówił, ze lubi postrzelać. Któregoś dnia, tak mnie natchnęło, żeby go pobrać. Na początku nie umiałem nawet wejść na Serwer, on pokazał i tak zacząłem lamic. :hrhr:
HOW?!: Czitowałeś kiedyś?
KOrnaS: Eee... Wstyd się przyznać, ale czitowałem raz na innej Sieci, to byly moje początki. Od tamtego czasu już nie czitowałem ani razu.
HOW?!: Jak trafiłeś na Pykownie?
KOrnaS: Na pykownie trafiłem po tym jak dostałem bana na tej poprzedniej Sieci. Szukałem z kolegą Serwera DD2 i tak trafiliśmy na DD2+Rangi Pykowni. Po jakimś czasie zarejestrowałem się na Forum i tak jestem do dziś.
HOW?!: Nadal grasz na DD2 czy tylko JailBreak?
KOrnaS: Czasem zagram na 4mapsie, Only HS, DD2. Jednak najwięcej czasu spędzam na JailBreak'u.
HOW?!: Masz brata? Czy tylko siostrę?
KOrnaS: Mam siostrę i brata.
HOW?!: Jaka jest różnica wieku pomiędzy wami?
KOrnaS: Między mną a bratem 4 lata, a miedzy mną a siostrą 6 lat. Brat jest młodszy o 4 lata, a siostra starsza o 6 lat.
HOW?!: Masz jakieś zwierzątko? :wub:
KOrnaS: Mam 2 psy i 7 kotów. :hrhr:
HOW?!: Z jaką osobą/osobami z Forum najlepiej się dogadujesz?
KOrnaS: Ciężko mi wybrać, dogaduje sie z wieloma osobami i ciężko wypisać wszystkich.
HOW?!: Teraz zapytam Ciebie o kilku naszych Użytkowników. @$hajs
KOrnaS: Hajs to spoko mordka. Miły, kulturalny, ogarnięty. Zawsze Ci pomoże, gdy go o to poprosisz. Jest sprawiedliwym człowiekiem.
HOW?!: @Efilipe
KOrnaS: To mój najlepszy ziomeczek. Uwielbiam jak prowadzi w CT. Jest bardzo miły i bardzo pomocny. Dla mnie jest super przyjacielem. Trochę szybko sie denerwuje, ale nie ma się co dziwić. Mój miś. Al jof ju :wub:
HOW?!: @Conrado da Vinci
KOrnaS: Ten człowiek nigdy sie nie denerwuje, nie mam pojęcia jak on to robi. Jest bardzo pracowity, dużo robi dla Sieci. Jest miły, kulturalny, pomocny. Ogólnie spoko mordka z niego.
HOW?!: @HOW?!
KOrnaS: Spoko mordka, miły, pomocny, ogarnięty, kulturalny. Jest spokojny. Szkoda ze tak mało gra na JailBreak'u, bo fajnie sie z nim grało.
HOW?!: @Smajlejka ;3
KOrnaS: Ah ta baba, szkoda gadać :hrhr: A Tak serio. Jest to osoba ogarnięta. Jest kulturalna, czasami pomocna. Potrafi dobrze doradzić. Dobra z niej koleżanka. :D Super prowadzi w CT :hrhr: Smieszek z niej.
HOW?!: @Sh@dow <3
KOrnaS: Ma 19 lat, tyle co @Efilipe, jest od niego dzień młodszy. Lubi jeździć boxerem. Jest w miarę pomocny,  miły, kulturalny w zależności od drugiej osoby. Lubi dymac :hrhr: Czasem lubi wypić. :wub:
HOW?!: @Arcanius (NoWay.)
KOrnaS: Nowej, Krysia, świnka nasza. Pomocny, ogarnięty. Dobry gracz z JailBreak'a. Czasami miły. Dobry z niego polonista. Lubię go denerwować. Uwielbiam z nim grać na JailBreak'u, dlatego szkoda, że tak mało gra.
HOW?!: Nasz wywiad pomału dobiegł końca, może zechciałbyś kogoś pozdrowić?
KOrnaS: Tak szybko to minelo? :hrhr: Oczywiście, pozdrawiam cała ekipę JailBreak'a, wszystkich Forumowiczów i innych graczy, szczególnie: Smajlejka, Efilipe, $hajs, oramdlapapa, adrian32, basiaspodpiatki, hogaty, brunecia, mefisto, Xard, mathy, NoWay., NexT, potęga12, Flesz, Conrado, Szadol, HeadShoter, HOW?!, Bazyliszek, Kajman, Wąski TDW i wszystkich pozostałych, których nie wymieniłem.
HOW?!: Dziękuję za wywiad, dobranoc. :)
KOrnaS: Ja również dziękuję, że to mnie akurat wybrałeś do udzielenia wywiadu. Dobranoc. ;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ba, że super prowadzę.. To nie tak, że się śmieję i nie umiem wydawać poleceń, a TT korzysta i się buntuje XDDDDD 

Cienkufa sa postrofjenja pszyjacielu :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie bomba wywiad! Spisaliscie sie. Postawic im po piwie! :hrhr:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój chłopak! ;) EXTRA WYWIAD! Zawsze pomogę :hi:

Edytowane przez $hajs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry wywiad, ładnie sie czyta brawo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.