Skocz do zawartości
potęga12

przyjęte Może dacie szanse? - Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

j3oNpAM.png

wmtglp4.png

Wymagania

* Minimum 16 lat -
* Staż na forum minimum 3 tygodnie +
* Posiadanie minimum 100 sensownych postów na forum +
* Wysoka aktywność na forum +
* Brak ostrzeżeń na koncie +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną +
* Bardzo dobra znajomość regulaminu forum +

Wzór

Imię: Jakub
Ile czasu dziennie poświęcasz na forum?: Oczywiście to zależy od dnia. Staram się na forum przesiadywać tyle ile mogę. Praktycznie poświęcam swój wolny czas na siedzeniu tutaj. Jest to tak od 2-4 godzin dziennie, a w weekendy powyżej 4 godzin. Teraz idą ferie, więc będę swój wolny czas poświęcał na spędzaniu na forum oraz na innych rozrywkach.
Doświadczenie w moderowaniu forum: Ogólnie to doświadczenie mam dość duże jeżeli chodzi o to. Byłem Moderatorem na silniku MyBB i IPB, posiadałem rangę J@ i H@ na sieci, która już upadła. Sieć była zbudowana na silniku MyBB. Silnik IPB moim zdaniem też jest prosty w obsłudze.
Coś o sobie: Jestem Jakub, mam 15 lat, na tą sieć trafiłem w lutym za pomocą serwera DD2 + Rangi + Asysty, który prowadził Xerwer, ale konto mam od listopada 2016 roku. Jestem bardzo zadowolony, że tutaj trafiłem i zamierzam tutaj zostać na dłużej. Interesuje się grami komputerowymi. Lubię pograć ze znajomymi w piłkę nożną, czy też w koszykówkę. W przyszłości chciałbym zostać informatykiem. Jestem człowiekiem szczerym, lubię się pośmiać, pożartować, pomagać oraz pogadać z kimś na spokojnie.
Co się zmieni na forum, gdy zostaniesz Moderatorem?: W sumie jest dwóch Moderatorów, ale zawsze przyda się pomoc. @Fleszbędzie miał zmniejszoną aktywność, więc trochę źle, bo na forum robi się coraz więcej roboty, przybywa coraz to więcej użytkowników, niedługo dobijemy do 100 użytkowników online przez 24 godziny. Jakbyście mi dali szansę byłbym dobrym Moderatorem, zamykałbym tematy, karał warnami ludzi łamiących regulamin. Niektórzy powiedzą, że lecę na rangi, ale tak nie jest, ponieważ chciałbym pomóc. Oczywiście jak dostałbym rangę to nic by się nie zmieniło jeżeli chodzi o reklamy robiłbym je dalej.
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Chciałbym zostać Moderatorem, ponieważ posiadam doświadczenie, jeżeli chodzi o tą rangę, lubię pomagać. Jak ostatnio widać na forum robię reklamy. Oczywiście jak wspomniałem wyżej jakbym dostał tą rangę to dalej bym je robił. Podołam dodatkowemu zadaniu jakim jest to poważne stanowisko. Jestem ogarnięty, odpowiedzialny. Myślę, że tyle wystarczy. Mam nadzieję, że rozpatrzycie moje podanie sprawiedliwie.

Z góry pozdrawiam.

wmtglp4.png

Edytowane przez potęga12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na dużeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Tak !

+ Rozpisał się

+Podanie 

+Aktywność

+Wymagania 

+Dobrze wypełnia swoje obowiązki jako AC i myślę jako podanie na Moderator spisywał by się tu dobrze 

Pozdrawiam  

Edytowane przez YopO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma innej opcji. Jestem na 100% na tak.

Kuba jest osobą która posiada ogromny zasób wiedzy na temat obowiązków Anty Cheata, czy też moderatora. Byłem na sieci razem z potęga już wiele razy. Widziałem ile wkłada wysiłku i pracy w swoje obowiązki. Wypełniał je zawsze bardzo dobrze i sumiennie. Ma także ogromny zasób słownictwa, zna nie tylko podstawy ortografii i interpunkcji ale też wyższy ich poziom. Sam gdy pierwszy raz usłyszałem Kubę , który przyszedł do mnie i do mojego kumpla na ts, grożąc banem za podawanie sobie infa na ts :P Odrazu zobaczyłem że zależy mu na tej posadzie, i nawet stara się łapać graczy którzy podają sobie info, czyli tak naprawdę w pewnym sensie używają WH, co jest karane banem permanentnym. Jest osobą bardzo kulturalną oraz kimś kto nie obraża się nawet gdy ktoś żartuje na jego temat, jednak że każdy ma granice swojej wytrzymałości. Niektórzy uważają, że leci na rangi. Jednak ja uważam że Jakub składając podanie na dane stanowisko wie, że otrzymanie takiej rangi wiąże się z dodatkowymi obowiązkami. Tak jest i w tym przypadku. Posiada on w tej chwili rangę UBT, czyli stanowisko na którym musi wykonywać wiele zadań. Pomimo tego, on składa podanie na Moderatora. Patrząc na to z mojej perspektywy, chce udowodnić że potrafi sobie poradzić z obowiązkami obciążającymi go w przypadku przyjęcia tego podania. Patrząc na podanie widać że zależy mu na tej posadzie. Osobiście znam Kubę od prawie roku, i wiem że poznanie go i zakumplowanie się z nim, to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jakub, życzę Ci powodzenia.

Pozdrawiam.

Mateusz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak

Aktywny na forum 

Pomocny 

Dobrze się spisuje w roli AC więc na pewno da radę jako Modek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że na Tak!

+ Aktywny na forum 
+ Ogarnięty 
+ Ładnie się rozpisał 
+ Wymagania 
+ No i na pewno sobie poradzi 

Pozdrawiam :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ aktywny na forum

+ podanie przekonuje

+ ladnie napisane

+ wykonuje bardzo dobrze swoja dotychczasowa funkcje 

+ mily, opanowany, spokojny

Duze TAK! B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak 

+ aktywność 

+ podanie 

+ miły 

+ ogarnięty 

+ wymagania oprócz wieku ale to mało ważne 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak :

+ Staż

+ Doświadczenie

+ Aktywność

+ Pomocny

+  Ładne podanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak. 

Jakub to osoba, która wiele potrafi. Zna zasady ortografii, interpunkcji potrafi dobrze złożyć zdanie :) Wszędzie gdzie go widziałem i miał rangę moderator dobrze się sprawował :0 Jak na swój wiek jest osobą ogarniętą nie wchodzi w konflikty, nie wyzywa itd. 

Wykonuje swoją pracę jak najlepiej tylko potrafi, jeśli czegoś nie wie pyta inne osoby, jestem na wielkie TAK, szacun dla Ciebie Jakub! 

Życzę powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam na gg/steam to obgadamy parę kwestii.

m_pprzyjete.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.