Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz
Ile czasu dziennie poświęcasz na forum?: Codziennie po kilka godzin. Wchodzę zaraz po szkole i spotkać można mnie do 1/2 w nocy :)
Doświadczenie w moderowaniu forum: Przed odejściem byłem tutaj już moderatorem i bardzo dużo się nauczyłem 

Coś o sobie: Na imię mi Łukasz, mam 15 lat i uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Mieszkam w południowej części Polski, a mianowicie w Małopolsce, 3 godziny od pięknych gór. Interesuję się sportem - szczególnie piłką nożną , a także grami komputerowymi. W wolnym czasie gram ma saksofonie.  Jest to moje hobby i na przyszłość mam plany z tym związane. Lubię rozpamiętywać, myśleć nad różnymi tematami. Podobnie mam z rozmawianiem, aczkolwiek tutaj wszystko zależy od drugiej osoby, albowiem nie lubię narzucać komuś swoich poglądów. Jednakże czasami niestety trzeba. Jestem bardzo wstydliwą osobą. Jestem człowiekiem o bardzo dobrym i miękkim sercu. Nie lubię, gdy komuś dzieje się krzywda, ktoś został oszukany czy komuś się coś dzieje strasznego. Staram się być miłym dla wszystkich, ale oczywiście nie zawsze się udaje, czasem nerwy puszczą i wiadomo jak to jest. Bardzo lubię pomagać innym, bo wiem, że kiedyś to mi ktoś pomoże. Staram się być bezkonfliktowy i kulturalny, oczywiście jeśli tego miejsce i otoczenie wymaga. Jak to mówią moi znajomi, mam specyficzne poczucie humoru, które zależny jest od otoczenia. Jestem szczery, nawet aż za bardzo, dlatego czasami zachodzę co poniektórym za skórę. W CS'a gram od ponad 2 lat. Na forum trafiłem dzięki serwerowi DD2+Rangi. Aktualnie gram na JailBreaku. Nie owijam w bawełnę - nie cierpię kłamstw. Myślę, że nie ma potrzeby się rozpisywać i tyle informacji o mnie wystarczy.

Co się zmieni na forum, gdy zostaniesz Moderatorem?: Wiele zmieniać tu nie trzeba. Sieć jest bardzo dobrze rozwinięta i wzbija się coraz wyżej. Na pewno chciałbym pilnować porządku na forum oraz  pomagać w każdej sytuacji. 
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Dlaczego ja? Myślę, że jestem osobą bezkonfliktową, ponieważ jakiś większych problemów ze mną nie było. Na sieci jestem już dość długo. Bardzo dobrze znam administrację i stałych użytkowników. Z wszystkimi potrafię się dogadać. Na Wasze forum chciałbym wprowadzić wszystko co najlepsze. Pilnowałbym porządku i oczywiście pomagał Wszystkim, którzy mnie o to poproszą. Na forum jestem codziennie. Czasem mam dużo czasu, a innym razem nieco mniej. Jestem tolerancyjny oraz kulturalny. Lubię czasami pożartować, ale kiedy sytuacja wymaga powagi, to staram się ją zachować. Lubię pomagać innym. Staram się być zawsze miły. Chciałbym Wam pomóc w rozwoju sieci, utrzymaniu porządku czy pomocy użytkownikom. Byłem tu moderatorem, więc na pewno sobie poradzę :)

Wymagania:

* Minimum 16 lat 
* Staż na forum minimum 3 tygodnie 
* Posiadanie minimum 100 sensownych postów na forum 
* Wysoka aktywność na forum 
* Brak ostrzeżeń na koncie 
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną 
* Bardzo dobra znajomość regulaminu forum 

Zadania:

* Utrzymywanie kultury i porządku na forum Oczywiście
* Pomoc użytkownikom  Oczywiście
* Karanie za przewinienia Oczywiście

Wiem jak było, ale druga szansa (moim zdaniem) należy się każdemu :) Dodam jeszcze, że przez czas, który mnie tu nie było, poukładałem sobie wszystko w głowie, przemyślałem sprawy i dzięki temu zmieniłem swoje zachowanie (więcej oleju w głowie). Jak widzicie, za bardzo przywiązałem się do tej sieci, ogarnęła mnie tęsknota i wróciłem. Dalej żałuję tego jak postąpiłem i jestem pewien, że drugi raz bym tak nie zrobił. 

Edytowane przez KOrnaS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak:

+ ogarnięty,

+ podanie przekonujące,

+ posty,

+ staż na sieci,

+ doświadczenie,

+ spełnia prawie wszystkie wymagania oprócz wieku, ale nie ma to znaczenia jak osoba jest ogarnięta, a takim człowiekiem jest właśnie @KOrnaS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za :

+Podanie 

+Rozpisanie ;p  

+staż na sieci 

+Ogarnięty :))

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak 

Podanie mnie przekonuje

Wiek +/-

Staż na sieci 

Ogarnięty 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Tak 

+ Ogarnięty 
+ Staż
+ Spoko koleś 
+ Aktywny 
+ Posty 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przykro mi, ale na nie - za duzo rzeczy po prostu chcesz jednoczesnie, zajmij sie poki co jedna, a pozniej sie bierz za nastepne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+ ogarniety

+ staz

+ mozna pogadac

+ aktywny

+ spokojny

+ podanie przekonuje

Jestem na Tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś osobom zaufaną, pracowitą i ogarniętą na swój sposób. Na serwerze JB wykonujesz swoję obowiązki nienagannie, wywiązujesz się z powierzonych zadań, zachowujesz spokój i kulturę na serwerze. Z tego co widzę jesteś opanowany i trudno wyprowadzić Cię z równowagi. Z tego co słyszałem posiadałeś już ów rangę, więc wiesz mniej więcej co i jak, lecz zostaje pytanie, czemu ją straciłeś? Tego nie udało mi się ustalić, więc zostawiam to Tobie. Podanie czytelne i z zachowaniem polskich znaków. Jak najbardziej jestem za daniem szansy. 

Edytowane przez Basiaspotpiontki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na duże tak! Osoba kulturalna, chce pomagać innym :) Dużo czasu spędza na forum jak i na JB. Z obowiązku  admina wywiązuje się wyśmienicie! ;) 

+ogarnięty

+ ładne podanie

+staż

+aktywność

+extra koleżka :wub:

DUŻE TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Wielkie TAK. >.> 

+/- Wiek

+Ładne podanie

+Staż

+ Kultura

+Aktywność ;d 

Edytowane przez Mathy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak :

+ Staż

+ Doświadczenie

+ Aktywność

+ Pomocny

+  Ładne podanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam na gg/steam to obgadamy parę kwestii.

m_pprzyjete.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.