Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boże .. : D 
                                                                            Dawać wszystko ! Troszkę się pośmieje :D Poprawie sobie humor.. 
                                                                                                                         Przyjmę wszystko !! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, kubusssss5 napisał:

Śliczna :D

dziekuje haha 

26 minut temu, Netan TDW napisał:

super dziewczyna , umie wkurzać ,  śliczna , umie poprawić humory ;)

kochany ^^:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gralem z toba pare razy i wiem ze jestes surowa i nawet sie do mnie przypieszylas o cos juz nie pamietam o co, ale takie osobki sa najlepsze, trzeba byc skurwysynem ze tak powiem haha :D Pozdro :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Efilipe napisał:

Gralem z toba pare razy i wiem ze jestes surowa i nawet sie do mnie przypieszylas o cos juz nie pamietam o co, ale takie osobki sa najlepsze, trzeba byc skurwysynem ze tak powiem haha :D Pozdro :D

przypierdalam się do wszystkich :D także wybacz haha :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, r u d u w e r ^ ^ napisał:

Miła, aktywna, jak popaczyłem na zdu to mi kask z niemca spadł, wgle zajebista xDD

romantyk haha :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:kot::kot::kot::kot::kot::kot: :kot::kot::kot::kot::kot::kot: :kot::kot::kot::kot::kot::kot:

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Bardzo ładna ta pani Weronika, która lubi koty :pies: , i taka troche karyna xdDD

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

:kot::kot::kot::kot::kot::kot: :kot::kot:

Edytowane przez HeadShotter :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, HeadShotter :* napisał:

:kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot:

Bardzo ładna ta pani Weronika, która lubi koty :pies: , i taka troche karyna xdDD

:kot::kot::kot::kot::kot::kot: :kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot::kot:

o mamo :D lubi koty a tu pies grrr haha  Karyna :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mila, aktywna, pomocna na serverze, ładnie heady dostaje ode mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, `dR. napisał:

Mila, aktywna, pomocna na serverze, ładnie heady dostaje ode mnie :D

csiii haha :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, ☛`Edziu napisał:

całkiem spoko ;) zaczęła ogarniac amx i poprawila kulture, ciesze sie :)

Staram się ;o..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.