Skocz do zawartości
wazowski

odbanowany ssy lil wazowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na demku nagrane jak w dosyć nietypowy sposób zabijasz gostka za teleporterem na mapie grass . Jak oglądałem Ciebie na spec z KacMorderca tak samo miałeś 2 akcje których nie zdążyłem nagrać ponieważ miałem jedno dłuższe na którym tylko umierałeś zanim doszedłeś do kolejki i je po prostu wyłączyłem. W pierwszej rundzie jak byłeś terrorystą dziwnie celowniczek Ci latał na lewo prawo a pociski w głowe same trafiały :> .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Gertadon napisał:

Ja mam na demku nagrane jak w dosyć nietypowy sposób zabijasz gostka za teleporterem na mapie grass . Jak oglądałem Ciebie na spec z KacMorderca tak samo miałeś 2 akcje których nie zdążyłem nagrać ponieważ miałem jedno dłuższe na którym tylko umierałeś zanim doszedłeś do kolejki i je po prostu wyłączyłem. W pierwszej rundzie jak byłeś terrorystą dziwnie celowniczek Ci latał na lewo prawo a pociski w głowe same trafiały :> .

To bardzo dziwne, iż nie używam cheatów. Można również sprawdzić na hltv

Edytowane przez wazowski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro admin mówi, że było 5 SSów to na wstawienie jeszcze jednego masz 24 H.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te screeny są bez sensu tak trochę xd co Kacu zrobił ale dobra podobno robił je w momencie kiedy Ty strzelałeś do CT pierwszego w kolejce. Bardzo szkoda że nie udało mi się zrobić demka od początku Twojej gry po stronie TT, wtedy byś inaczej śpiewał. Ja swoje widziałem z Kacem i to nie były normalne reakcje celowania w głowę czy po prostu w przeciwnika kiedy celownik lata Ci po bokach a on dostaje same headshoty. Nie znamy Ciebie kolego także nawet nie mamy powodu aby robić Ci jakiś kłopot czy coś tego typu.

http://www82.zippyshare.com/v/1PYRQS3Y/file.html demko nie wiem czemu jest zepsute 3/4 z tego ale po koniec widać jeżeli ktoś ma ochotę to przejść mniej więcej do końcówki sytuacja za teleporterem już nie pamiętam dokładnie która minuta . Wiem że jakoś super tego na demku nie widać ale mówię szkoda ,że nie udało mi się nagrać wszystkiego tylko ten urywek .

Edytowane przez Gertadon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Gertadon napisał:

Te screeny są bez sensu tak trochę xd co Kacu zrobił ale dobra podobno robił je w momencie kiedy Ty strzelałeś do CT pierwszego w kolejce. Bardzo szkoda że nie udało mi się zrobić demka od początku Twojej gry po stronie TT, wtedy byś inaczej śpiewał. Ja swoje widziałem z Kacem i to nie były normalne reakcje celowania w głowę czy po prostu w przeciwnika kiedy celownik lata Ci po bokach a on dostaje same headshoty. Nie znamy Ciebie kolego także nawet nie mamy powodu aby robić Ci jakiś kłopot czy coś tego typu.

http://www82.zippyshare.com/v/1PYRQS3Y/file.html demko nie wiem czemu jest zepsute 3/4 z tego ale po koniec widać jeżeli ktoś ma ochotę to przejść mniej więcej do końcówki sytuacja za teleporterem już nie pamiętam dokładnie która minuta .

Rozumiem, po prostu strzelam tak jak w cs:go. Każdy kto grał/gra w cs:go zrozumie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, wazowski napisał:

Rozumiem, po prostu strzelam tak jak w cs:go. Każdy kto grał/gra w cs:go zrozumie :P

Wiesz sam posiadam CS:GO z dosyć wysoką rangą i z tego co wiem i odczuwam to inaczej się strzela tu a tam . Inna fizyka,recoil i te sprawy ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SSy są czyste i gracz dostaje UB.

@Gertadonjeżeli wątek nie dotyczy ciebie to się nie udzielaj, bo mogą się udzielać tylko osoby zbanowane i admini banujący.

Macie też opcję edytuj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

m_ub.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.