Skocz do zawartości
KOrnaS

Opinie o KOrnaS

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo miłym oraz kulturalnym człowiekiem. Umie porozumiewać się z innymi, ma długi czas na sieci, miał tutaj wysoką rangę taką jak Moderator, nawet dobrze prowadzi na JB, jest aktywny oraz pomocny. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko kolega ;) Kulturalny, miły, szybko nawiązuje kontakty, wyrozumiały :) Bodajże admin serwera Jailbreak :/  Ogarnęty w CT.. z TT trochę gorzej :P , pomaga - cały czas na serwerze ;) Bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki i pilnuje porządku na  serwerze. Mieszkamy niedaleko, a jeszcze się nie spotkaliśmy... :/ Spoko mordka :wub: KOrnaS :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny koleżka, umie wyjaśniać ( nie po rodzicach za to szanuje forver <3), ogarnięty, doświadczony jako Admin JB i nie tylko.  Pozderki Kompas/Saksofon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja morda z JB, aktywny jak i pomocny, trochę fałszuje jak śpiewa i mówi że przypominam mu jego ojca -.-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz moje pare groszy. Gram i znam sie z toba od roku moze (nie liczac przerwy ktora byla spowodowana moim incydentem) i powiem ze jestes bardzo kulturalna, mila, zawierajaca latwe znajomosci osoba ktora gra i adminuje na JB. Dobrze prowadzi, jako admin radzi sobie swietnie. On potrafi zrozumiec mnie kiedy miewalem momenty depresji, pocieszyc i przedewszystkim mi uwierzyc. Przegrywa ze mna na AK ale moze kiedys to sie zmieni haha. Nie potrafie wkurwiac sie na tego czlowieka, na kazdego ale nie na niego, po tym jaki on jest w stosunku do mnie nie potrafie powiedziec na niego zlego slowa. Kocham jak on sie denerwuje bo wtedy zamienia sie w takiego malego wrednego misia niszczacego swiat. Bardzo lubie i bardzo szanuje, buziaczki :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogarnięty człowiek i admin, da się normalnie pogadać. Znam go od dłuższego czasu, zaczynał ze mną poczatki JB, pamiętał jak sie kiedyś pchał do CT bo bardzo chciał pomagać :D ehh.. Tylko wspominać, a i zapomniałem dodać że, z nas najlepszy duecik do śpiewania <3 :D Nawet jak nie potrafi pomóc, to potrafi załagodzić sytuację. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszy admin JB na świecie.

Sumienny i pracowity chłopak.

Wrażliwy, kochający syn.

Pilny uczeń, wzorowe zachowanie.

Mógłbym tak pisać w samych pozytywnych słowach...

PS. Gdybyś był kobietą to bym Cię dotknął ;* :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko ziomek, fajnie się z nim gra na JB. :hrhr:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po glosie słychać, że masz 21 lat :hrhr:  , ale ogółem spoko morda :)  , dobrze się z nim gra na JB .;d 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta