Skocz do zawartości
skl

odrzucone podanie skl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: skl.
Steam/NonSteam (w przypadku Steam link do konta): ns.
Staż na serwerze (Link do GameTracker): https://www.gametracker.com/player/skl/jb.pykownia.pl:27015/
Dlaczego Ty?: gdyz jestem aktywny na serwerze, widac to po gt, poswiecam duza uwage tej sieci serwerow. jestem dosc lubiany na serwerze, moze nie przez wszystkich, ale wydaje mi sie, ze przez wiekszosc - przynajmniej tak to odczuwam, gdy wchodze na serwer.
Coś o sobie: mam na imie Kamil, jestem z Warszawy i glownie interesuje sie informatyka/sportem. jestem pozytywnym chlopakiem, lecz troche klotliwym, za bardzo ponosza mnie czsami emocje. jezeli jestes w porzadku to zaden problem sie ze mna dogadac, zazwyczaj mily, zawsze probuje osiagnac swoje cele.
Znajomość AMXX (według powyższej tabeli): trzy,moze cztery na dziesiec.
Posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiscie.
Mutacja (Tak/Nie): tak.
Czy będziesz odpowiedzialnym Adminem?: oczywiscie.
Płacisz (Przelew/PSC/SMS): z skladka troche gorzej, z mojego zalozenia nie wydaje pieniedzy na gier, jezeli kwota bedzie niska a ktoras z kolezanek, badz kolegow bedzie w stanie mi wyslac smsa to zaplace.
Kontakt: gg:24958718,telefon,fejsbuk/ig.

nie wiem czy mozna edytowac podanie lecz//

@`dR. i @Arcaniusto co wy piszecie jest conajmniej smieszne, ponosi mnie? moze wyjasnicie o co dokladnie chodzi, to ze mam swoje racje a wy swoje i jak wam sie zwroci uwage to jest wyzywanie sie? prosze was.

skladke za co mam placic? za to, ze bede pilnowal serwera poswiecajac na niego swoj czas?

steam, minus za steam? serio nie macie dac za co minusow? ns ma to samo co steam, a ja nie mam zamiaru wydawac pieniedzy na gre, bo mam swoje jak juz wspomnialem priorytety zyciowe - dziewczyne, swoje wydatki.

@potęga12 -  ortografia? to, ze nie pisze polskich znakow nie znaczy, ze nie znam podstaw ortografii, ktora jest na pewno na wyzszym poziomie niz twoja. nie wspomne juz o pisanie duzej litery, bo to jest jeszcze bardziej smiesniejsze. prosze, zacznijcie pisac jakies ciekawe te minusiki, bo poki co ziewam<3 juz nie wspomne, ze nikt nie narzeka na moje prowadzenie, zawsze staram sie prowadzic kreatywnie, zabierac na mape.

@Efilipe - skladka to normalne, ze nie mam zamiaru placic - mam dziewczyne, odkladam na przyslosc, tera jade do Niemiec w ferie razem z nia, ale wydaje mi sie, ze to sa prywatne sprawy.  po drugie mam poblokowane sms premium, wiec co za tym idzie nie mam jak wyslac. to chyba normalne, ze zabijam ludzi, po pierwszych poleceniach skoro ich nie wykonuja, jakbym mial to w dupie to zaraz by wszyscy plakali,ze faworka.

Edytowane przez skl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie 

Brak steama

"Płacisz (Przelew/PSC/SMS): z skladka troche gorzej, z mojego zalozenia nie wydaje pieniedzy na gier, jezeli kwota bedzie niska a ktoras z kolezanek, badz kolegow bedzie w stanie mi wyslac smsa to zaplace."

Powiedz mi że to są żarty to co napisales? XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak

+wiek

+gt

+ogarnia w ct

+podanie

+mutacja

+aktywny

-AMXX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Nie.

-AMXX 

+Wiek

-Ponosi cie zbyt często

-Składka

+GT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE!

+ Wiek,

+ Mikro/Mutacja,

+/- GT - na początku byłeś aktywny, potem twoja aktywność zmalała,

- Steam,

- Kultura, zachowanie na serwerze to dramat,

- To co @`dR.  - żart? /-Składka

- Staż na serwerze,

- Osoba konfliktowa, wulgarna, łatwo wpada w złość, strasznie go ponosi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie:

- jesteś wulgarny, wywyższasz się, często cię ponosi,

- Steam (na to można oko przymknąć),

- fragowanie w CT, brak kreatywności, nabijanie sobie statystyk, zabijasz za byle co,

- podanie nie przekonujące,

- składka,

- ortografia,

+/- AMXX,

+/- czasem da się z tobą pogadać,

+ GT,

+ mikro, mutacja,

+ pilnuje porządku na serwerze.

Edytowane przez potęga12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze prowadzi w ct, jest ogarnięty dobrze by sobie radził jako admin , tylko po co tyle tych skarg ?. XD, oczywiście jestem za daniem szansy ...

Edytowane przez YopO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja moze zrezygnuje niedlugo bo nie bedzie jak banowac

+ wiek

+ staz

+ mikro

+ mutacja

- AMXX

- skladka XDDD Masz swoje wydatki ale nie masz 11 zl? No dziwne bardzo, bo ja pale trawe, fajki, prawko, ciuchy i masych innych malych gowienek ale 11 zl mialem

- steam

+/- zachowanie, ostatnio bylem w ct i gadajac z toba normalnie jakos odpowiadales jakbys mial mnie zaraz uderzyc, chodzi mi o pyskowanie, a czasem spoko sie z toba gada

-  srednio jestes lubiany, szczerze ci powiem od tego zacznijmy ze wzgledu na zachowanie heh

- prowadzenie ehh, po pierwszych poleceniach potrafisz zabic 8/15 osob...

- latwo wywolac w tobie demona

Na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Odliczasz jak porąbany te 5 sec, a to maja być pełne sekundy

-składka

+pomocny

+Jak chce to potrafi zachować kulturę 

+mutacja

+mikro

+Często w CT

- U góry co piszą to mają rację, łatwo cię zezłościć,  Admin taki nie może być, nie dać się sprowokować.

5+ / 3-

Przewaga na Tak, jestem za daniem tej szansy, oczywiście ja sie tylko wypowiadam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.