Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Z racji tego iż ostatnio dzieją się problemy z TS'em którego obecnie uzywacie bądź nie oraz nie będę ukrywał jakie są opinie na temat owego ts'a - tsmax.pl i ich zachowania w postaci "chodzenia i reklamowania się na innych ts'ach" no ale odstąpmy już od tego szajsu, bo nie otym tu mowa.

"Jeśli chcecie możecie odłaczyć tego TS'a ~ piękne podsumowanie panie Michałek... pokazałeś na co cię stać :)"

Tak jak w tytule pragnę wyciągnąć pomocną dłoń w stronę Pykowni i zaoferować Wam mojego TS'a, na którym otrzymacie swoją specjalną strefę dla całej sieci Pykownia (Zarówno jak i dla Administracji jak i dla graczy pykowni). Mój ts nie jakiś zbyt wielki jeśli chodzi o ilość kanałów jak i słotów (ale słoty nie grają roli bo w każdej chwili możemy dodać) także spokojnie się odnajdziecie co i jak.Ewentualnie Strefa pykowni mogła by się znależć nad poczekalnią co by w 100% umożliwi się odnalezienie itp.

Obecnie TS posiada :

-60 słotów

- Młodą ale doświadczoną Administrację która w dalszym ciągu się rozwija (Możliwość dostania się na NewAdmina jeśli będzie rekrutacja)

- Duża baza ikonek / rang specjalnych 

- Posiadamy również LVL za czas aktywności ( Max lvl. 40 )

- Boty muzyczne

- Specjalne strefy dla Youtuberów/Streamerów/Stałego Bywalca

Oraz wiele więcej gdyż w dalszym ciągu się rozwijamy..

Dla waszego klanu możemy zaoferować kanał premium

Piszę tą propozycję ponieważ możemy skorzystać na tym oboje, ponieważ Wy będziecie mieli ogarniętego TS'a a my byśmy dostali dla siebie dział na Waszym forum co by nam się bardzo przydało.

Moge śmiało dodać też że posiadamy swój własny FanPage / Grupe na FB / Grupę steam / własną stronę internetową.

Jeżeli Sh@dow postanowi coś w tej decyzji mogę podać IP ts'a Sh@dow'owi żeby mógł zobaczyć co i jak :)

Podobny obraz

Edytowane przez HeadShotter :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że jestem za. Macie bardzo ogarniętego TSa. Wiem, bo byłem tam i było nawet dobrze.

Edytowane przez potęga12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK, moze nie byłem tam, ale sama strefa brzmi przekonująco, na obecnym ts'ie nie ma NIC specjalnego, ba nawet nigdzie o pykowni nie jest wspomniane. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wciąz oczekuje na dowody, w sprawie reklamowania, na innych tsa, bo nic takiego nie slyszalem, nie wykonywalem.

Pozdrawiam. 

A tak jak wyzej, mi nie zalezy czy bedzie ts u was czy nie, jestem czlowiekiem ktory pomaga, Myslisz ze ja strace 100 os. online na tsie, jezeli ty mi takie tematy robisz? Na tym tsie siedza osoby 100razy mądrzejsze od ciebie. 

eloo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za. Obecny ts jest nam jakoś obcy, a tutaj mamy obopólne korzyści i serwer od naszych ludzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do tej Strefy dla Pykowni to by wyglądało to tak że były by kanały dla Administracji Forum wraz z podkanałami oraz z botem muzyczny i z cetrum pomocy .Dodatkowo pod poczekalnią u Nas znajdowały by się automatyczne kanały z Waszymi serwerami :) A co do reszty kanałów mamy do zaoferowania Kanały Premium oraz Kanały Prywatne. Ew. jeszcze jakaś strefa dla Adminów :)

No i oczywiście rangi administracyjne z ładnymi ikonkami :)

Zapewne myślicie że to bedzie wyglądało troche  słabo to co napisałem ale jak wejdziecie to się sami przekonacie że to będzie naprawdę ładnie wyglądało :)

Nadal czekam na decyzję @Sh@dow <3 i jeśli wyrazi zgodę i zgodzi się na współpracę to odrazu zabieramy się do roboty wraz z moich Technikiem :)

Edytowane przez HeadShotter :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.