Skocz do zawartości
nacpany

Skarga Browar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Gracza/Admina oskarżonego: Browar
Data zdarzenia: 2017-12-24
Godzina zdarzenia: 20:40
Mapa: mirage
Czym zawinił: Dał mi bana niby za lamienie i to na zawsze?

śmieszny jesteś kolego.
IP/SteamID oskarżonego:
Dowody: ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pykownia.pl
[AMXBans] Powod: 'Lamienie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:834835396'
[AMXBans] Twoje IP: '156.67.114.2'
[AMXBans] ========================================

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@BrowarZbanowałeś gościa, za to, że lamił? Permanentnie? :hrhr::hi:

Zaczynam grać na 4maps, od teraz! :D

Edytowane przez kubusssss5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kubusssss5

zastanawiam sie czy ten Browar wgl wie co to jest "lamienie" bo jakoś mi sie nie wydaje.

I na przyszłość bierzcie bardziej ogarniętych adminów.

Admin browarek nie tylko mnie zbanował za lamienie i jeszcze przeklinał :) ale niestety ss nie zrobiłem  bo go olałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie naćpany, po pierwsze jesteś takim graczem na serwerze 4MAPS, który wciąż obraża ludzi bez powodu, byle kto Cię tam zabiję od razu lecisz płaczem i lecą słówka nie te co powinny, może nie mam dowodów, że tak robisz ale mam świadka Juleczka``, po drugie nawzajem z graczem FAZIK, który dostał bana za czity i sobie parę razy ponownie wszedł na serwer obrażaliście mnie za to, że nie czytam u@, człowieku nie rozumiesz tego, że ja wszystko czytam z u@ i pisałem Ci wielokrotnie, że ten i ten już wstawiali SS to ty tego nie rozumiesz? Od razu się wkurzasz i zaczynasz nie tylko mnie denerwować, ale też innych... Robisz wszystko żeby każdemu wje*ać bana za nic ? Pisajac skargę? Eehhhh... Ja nie mam sił na takich ludzi, Wąski TDW niech decyduję co teraz  :) ...

Ja tylko dodam, że ten Mr. naćpany, z mojego punktu widzenia się uparł na mnie i myśli, że mnie udupi... I teraz możesz się wypierać tego wszystkiego, ale ja wiem swoje, a SS nie zrobiłeś bo nie że mnie olales tylko wiesz  jaka jest prawda, wiem zle zrobiłem, że mu wstawiłem bana na zawsze, ale ten człowiek przechodzi granice...  pZdR:)

Edytowane przez Browar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hahahahahahahaahahahhahahahahaaahahhhahahahahaha

udupić Cie? prosze Cie..

chodzi mi oto ze jesteś nieodpowiedzialny pisałem ci setki raz na u@ ze ma gosciu czity a ty nic?

Wgl ani razu mi nie odpisales ze on miał ss albo coś masz wszystko w dupie za przeproszeniem.

PS: Prosze o UB.

Edytowane przez nacpany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, nacpany napisał:

hahahahahahahaahahahhahahahahaaahahhhahahahahaha

udupić Cie? prosze Cie..

chodzi mi oto ze jesteś nieodpowiedzialny pisałem ci setki raz na u@ ze ma gosciu czity a ty nic?

Wgl ani razu mi nie odpisales ze on miał ss albo coś masz wszystko w dupie za przeproszeniem.

przepraszam że się  wypowiadam i na serwerze nie gram ale kolego chciałbym ci przypomnieć że admin nie jest robotem więc możesz zawsze sam napisać podanie i zobaczyć jak to jest np przy 30 osobach wszyscy ci piszą na u@ że ta i ta osoba cituje nie wiem czy byś był wstanie ogarnąć ale to tylko moja opinia.

Ps. @Wąski TDW =urlop= polecam zobaczyć loga 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odnosze sie do tego co pisze @Browar jesli admin jest sam nie zawsze ogarnia całe u@ a w kilku przypadkach jest to wrecz spamowanie na u@ :) 

Panie Nacpany wyzej pisano ze zwracano Ci uwage za kulture tez mialem okazje czytac u@ i powiem szczerze ze powinienes sie cieszyc ze nie dostales bana za kulture czy obraze bo z Mojego punktu widzenia bylby to tydzien, nie mniej jednak uwazam ze powod "Lamienie" nie jest konkretnym powodem do nadania bana permanentnego a gracz Juleczka jest swiadkiem malo wiarygodnym z racji tego iz wczoraj miala miejsce sytuacjia gdzie zaczepiano ja na serwerze gosciu napisal pare epitetow a ona odpowiedziala "Pizda to Cie robila" uwazam ze kwalifikuje sie to do bana i jezeli dostane zgode to go dam :) z Mojej strony uwazam ze admin @Browar robi to co do niego nalezy i nie zawsze mozna ogarnac samemu caly serwer 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiesz co?

z checią.

po pierwsze na serwerze było 10-13 osob.

po drugie moze i nie jest jakimś robotem ale skoro do niego pisze pare razy by mógł iść na spekta i obczaić gracza? 

a on ma wyjebane na to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja nic sie nie odnosze tak do graczy co prawda zaczepiałem pare graczy ale nie do takiego stopnia żeby do nich pisać np:

jesteś frajerem albo coś

no panowie nie róbmy sobie jaj.

po pierwsze dał mi bana za lamienia ale kur.... za lamienie? powiedz mi jedna rzecz nawet jakby mi miał dać innego bana innym powodem jaki by to był? :)) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Browar napisał:

wciąż obraża ludzi bez powodu, byle kto Cię tam zabiję od razu lecisz płaczem i lecą słówka nie te co powinny

Nie dość, że w nazwie serwera, to jeszcze w cholernym regulaminie jest zaznaczony brak cenzury na serwerze. Wlepiłeś gościowi perma za lamienie, co jest z tobą nie tak?

Jeżeli nie rozumiesz braku cenzury to żegnam cię ze stanowiska.

To samo czeka każdego admina który nie rozumie tagu [BEZ CENZURY]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.