Skocz do zawartości
Gertadon

zaakceptowana Naprawa serwera oraz perków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli chodzi o perki to bardziej mam na myśli jeden dokładnie Tajemnica EXP . Nic on nie daje jest zbugowane to po prostu i dostajemy taką samą ilość PD mając ten perk jak i będąc bez niego także to jest zbędne. Albo naprawić albo usunąć :P . Co do serwera nie wiadomo czemu automatycznie sam się restartuje, wyłącza na jakichś czas i włącza z powrotem. Po restarcie przełącza się na mapę Arctic na której znowu jest zbugowana kolejka która nie działa przez co nawet nie da się ukończyć mapy jedynie co może to zakończyć to głosowanie RTV także to naprawę by pasowało zmienić . Czasem jest też również taki błąd w którym osoba będąca terrorystą umiera nie wiadomo czemu i zostaje zamieniona na kogoś innego i nie mam na myśli 10 sekundowej rozgrzewki :), przez co się traci po prostu możliwość zdobycia perków po przez zabicie CT, takie trochę nie fair nie ? Nie działa również exp nocny dostajemy taką samą ilość jak w godzinach dziennych. Także w tym temacie tyle z mojej strony i proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy .

Edytowane przez Son Goku oryginal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Błąd który polega na tym, że po restarcie servera odpala się ZBUGOWANA mapa arctic w której nie ma kolejki, powinien być naprawiony jak najszybciej ponieważ niekiedy nie da się normalnie grać przez prawie pół godziny ponieważ gracze się buntują i nie chcą wpisać komendy rtv która pozwala na zmiane mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

m_niewinny.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.