Skocz do zawartości
Wąski TDW

[4Maps] Update 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
W nocy z listopada na grudzień zostały dodane zupełnie nowe elementy na serwer, które opiszę poniżej. Aktualizacja zyskała łatkę "2.0" ponieważ wpływa ona na wygląd oraz funkcjonowanie serwera tak, że jest to mocno zauważalne.

1. Leczenie

Serwery posiadające plugin pozwalający na leczenie innych graczy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zaimplementowanie tego pluginu na nasz 4Maps.

2. Skiny broni

Zostały dodane skiny do broni. Zmieniony wygląd posiada: nóż, awp, ak, m4, famas, galil, deagle, usp, glock oraz scout. Na bliższą prezentację oczywiście zapraszamy na serwer. Skiny można wyłączyć komendą /modele oraz /models
Ważne! Skórki zawierają oryginalne modele broni.

3. Sloty i reklama

Dostępne sloty zostały zwiększone z 21 do maksymalnych 32. Spowodowane jest to kupnem olbrzymiej reklamy która ma zagwarantować serwerowi sukces oraz wysoką liczbę graczy.

4. Przenikanie przez graczy (zostanie dodane popołudniu)

Z powodu zwiększenia slotów należało dodać plugin pozwalający na przenikanie się graczy. Zbyt częste blokowanie się użytkowników i tak wymusiłoby to na nas w najbliższym czasie.

5. Wymuszanie interpu

W związku z nagminnymi pytaniami graczy na serwerze "Co to jest interp?" postanowiliśmy zmienić obecny plugin pozwalający wybrać sobie samemu wartość od 0.01 do 0.05 na automatycznie wymuszający najpoprawniejszą wartość 0.01.

6. Rangi

Dzięki @Sh@dow <3 (urlop) dodane zostały na serwer rangi. Rangi są dodawane za fragi a ich pełna lista jest dostępna pod komendą /rangi
Taki plugin może utrzymać graczy na dłużej.

7. Nowe roundsounds

Dodaliśmy nowe rsy, które możecie obadać pod komendą /rs oraz /roundsounds
Jest to taki dodatkowy powiew świeżości, podkreślający zmiany na serwerze.

8. Konkurs TOP15

Ruszyliśmy z konkursem dla najlepszych strzelców serwera, w związku z czym zresetowany został ranking na serwerze. Po więcej informacji kliknij TUTAJ (warto, atrakcyjne nagrody).

9. amx_gag

Dodany został plugin amx_gag aby ułatwić życie adminom. Pozwala on zablokować czat, czat drużynowy oraz mikrofon permanentnie, lub na określony czas. Bywają sytuacje w których dogłębne uciszenie gracza jest jedynym wyjściem poza banowaniem go.
Plugin posiada także opcje UNGAG która zdejmuje z graczy ograniczenia komunikacji.

10. Kolorowe wiadomości admina na czacie oraz u@

Kolor wiadomości gracza posiadającego flagi admina został zmieniony na zielony. Ułatwi to graczom identyfikacje admina na serwerze.
Zmienione zostało także u@. Teraz wiadomości będą w kolorze również zielonym z dodatkowym dźwiękiem. Teraz admin nie przeoczy waszych zgłoszeń!

 

Na chwilę obecną to chyba wszystkie zmiany na serwerze. Wszelkie błędy i propozycję prosimy pisać w TUTAJ.
Pozdrawiamy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

m_zamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×