Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl
KUCYK

odrzucone
Może ja pomogę? :)

7 postów w tym temacie

Imię: Filip
Umiejętność posługiwania się facebookiem (1-10): 8/10, nie daję 10/10 bo uważam że człowiek uczy się całe życie ;) 
Coś o sobie: Mam na imię Filip, mam 17 lat za niedługo 18, pochodzę z Kielc i tam też zamieszkuję, mam już swoją pasje i wiem co chcę robić w życiu, jest to informatyka. Kształcę się w tym kierunku [Technik-Informatyk]. Mam też hobby oprócz Informatyki, przez kilkanaście lat nie uprawiałem sportu postanowiłem się zmienić, powróciłem do MMA i lekkiej kulturystyki. Nie jestem jakimś dzikiem jak to się teraz mówi, ale staram się budować masę do 90kg :D Hmm, mam jeszcze Jeep'a którym się bawię jak mam hajs na wache XD, i posiadam Suzuki rm 125, to takie typowy cross którym latam po lesie ;) No i to chyba na tyle :D 
Co chciałbyś wnieść od siebie na FanPage Sieci?: Powiem szczerze, że moim zdaniem Nasz fb leży, można to jeszcze rozkręcić, w tych czasach memy górują i fajnie da się na tym wybić. Można wprowadzić listę z miesięcznymi awansami, wprowadzić jakiś kreatywny konkurs , zmienić szatę graficzną. Wiadomo, że jak  pomysłów jest mnóstwo wystarczy mieć czas i chęci, ja aktualnie mam zapał i czas do pracy, więc stwierdziłem, że spróbuję i napiszę podanie ;) 
Dlaczego Ty? (Przekonaj nas): Za niedługo będę pełnoletnim obywatelem Naszego kraju, ale pomimo to i tak jestem odpowiedzialny i można mi zaufać, od zawsze miałem charakter "uparciucha", dążyłem do 100% perfekcji i byłem uparty, aż za bardzo :D Staram się by każdy był zadowolony z mojej pracy i chęci. Jestem komunikatywną osobą, lubię pożartować ale gdy trzeba zachować powagę, to się dyscyplinuję i stawiam do porządku ;) Staram się być kulturalną osobą, powiem szczerze, że mi się to udaję i chyba to widać. Bardzo ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, myślę że ta cecha góruje w dzisiejszych czasach ;) Myślę że podołam wyzwaniu i będę aktywny i to ja rozbujam FanPage'a ;) 

* Minimum 15 lat +
* Staż na forum minimum 2 tygodnie + 
* Posiadanie minimum 50 sensownych postów -/+ 
* Obsługa facebook na poziomie bardzo dobrym +
* Wykazywanie się aktywnością + 
* Brak ostrzeżeń na koncie + 
* Bardzo dobra znajomość języka polskiego +
* Sporo wolnego czasu +

1

dojebane podanie jestem na tak

Dajcie mu fpm to juz totalnie rozjebie i tak upadla juz siec

0

Jestem na Nie 

- podanie 

+ wiek 

- posty  ale mało brane pod uwagę 

+ wymagania 

1

Jestem na Tak :

Staż

Widać, że chce pomóc i rozkręcić FP

2

Jestem na tak

+Staż

+Chęci

+wiek

+podanie

1

Jestem na małe TAK:

+ Wiek,

+ Aktywność,

+ Ładnie napisane podanie,

+ Ogarnięty,

+ Przyda się FP Master,

- Niedawno do Nas wróciłeś,

- Nabijasz posty na siłę, w większości są one bezsensowne. :P

2

m_podrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.