Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl
KOrnaS

Pożegnanie KOrnaS. :(

11 postów w tym temacie

Nadeszła ta chwila w której to niestety muszę się z wami pożegnać :(

Nie będę robił jakiejś burzy, odejdę z klasą ;)

Dużo czasu tu spędziłem. Bywały lepsze i gorsze dni, ale zawsze z ochotą sprawdzałem nowe podania, czy jakieś tematy. Trudno mi pisać to pożegnanie, bo naprawdę była to fajna sieć. Miałem nadzieję, że będę tu do końca. Niestety coś się popsuło. Widocznie tak miało być. Na koniec chciałbym podziękować paru osobą:

@Alek Dziękuje Ci za zaufanie jakim mnie darzysz. Dzięki, że kiedyś mogłem się sprawdzić w roli admina na DD2+Rangi, szkoda, że upadły. Dzięki Ci za miłe rozmowy na TS i za wszelką pomoc w redakcji. Dzięki za to, że zawsze mi pomagałeś w lepszych i gorszych chwilach. Zawsze mogłem z Tobą szczerze porozmawiać, a ty mi coś doradziłeś. Dzięki Ci też za to, że dałeś mi szanse jako moderator. Kontakt mamy więc bardziej się nie muszę rozpisywać. :)

@Sh@dow <3 Tobie dzięki za danie mi szansy jako admin JailBreka. Dzięki, że przyjąłeś mnie na Redaktora i FPM. Dzięki Ci za to, że pomimo tylu skarg na mnie nie wyrzuciłeś mnie z admina. Dzięki, że zawsze gdy coś mi się popsuło, ty mi pomogłeś to naprawić. Dzięki Ci za szczere rozmowy. Do końca darzyłem Cie zaufaniem, ale niestety coś poszło nie tak i stało jak się stało. Dzięki, że pomimo naszych kłótni nie zdegradowałeś mnie. Mam nadzieję, że nie jestem Twoim największym wrogiem. Dzięki Ci jeszcze raz za wszystko, za to co wymieniłem i za to czego zapomniałem napisać, a było więcej tych rzeczy :) 

@Yazuor Dzięki, że przyjąłeś moje podanie na dawnym serwerze DD2+Rangi. 

@Smajlejka ;3 & @Netan Dzięki za miłą gre na JB. Zawsze fajnie się z wami grało. Dzięki za miłe,a czasem niemiłe rozmowy na TS.  Dzięki za wsparcie, którym mnie nieraz darzyliście. I dzięki za wszelką pomoc jakiej mi udzieliliście. Szkoda, że się obróciliście o 180 stopni, bo było naprawdę fajnie :)

@Shef. Dzięki, że przyjąłeś moje podanie na moderatora i dałeś mi szanse w pełnieniu tej funkcji. Dzięki za śmieszki i rozmowy na TS. 

@potęga12, @NexT, @adrian32, Adizero, NoWay. i reszta ekipy z JB, dzięki za wspólną i fajną grę. Można się tam było zawsze odstresować :P 

@Flesz & @Conrado da Vinci Dzięki za fajne rozmowy na GG. Flesz Tobie dzięki, za wspólną pracę w redakcji, za to, że się dogadywaliśmy. Conrado, tobie dzięki, za to, że pomagałeś mi ostatnimi czasy przy gazetkach w redakcji. Zawsze mogłem liczyć na waszą pomoc. Dzięki jeszcze raz. Mam nadzieję, że nie jestem waszym wrogiem i czasem popiszemy na GG.

@CLIXXU & @eXclusiVe' Dzięki za współprace jako moderatorzy. Dzięki, za szybkie odpowiedzi na pytania do redakcji. Kontakt mamy, więc więcej nie muszę dziękować :P

@kurde Nie płacz, że Ci nie podziękowałem :P Dzięki za rozmowy na TS lamo :P

Dzięki wszystkim wymienionym jak i tym, których nie wymieniłem, za mile spędzone tu chwile. 

@Sh@dow <3 Życzę Ci powodzenia w prowadzeniu tej sieci. Może uda Ci się ją odbudować.

Mam nadzieję, że trochę dla tej sieci zrobiłem i chociaż trochę jesteście mi za to wdzięczni.

Żegnam Was wszystkich :kot2: Będę Was jak i Pykownie zawsze bardzo dobrze wspominał. To była moja pierwsza sieć.

Mam nadzieję, że będziecie mnie miło wspominali! :kot2: Pamiętajcie, że zawsze możecie napisać do mnie na GG bądź pw tutaj, czasem pewnie zaglądnę. 

Odchodzę ze łzami w oczach.:kot2: Za dużo tu czasu spędziłem i miłych chwil przeżyłem. :( 

:kot2:Trzymajcie się! Cześć :papa: :kot2:

2

Żegnaj szkoda myślałem że z całą paka z gg się spotkamy. Powiedzenia na nowej drodze 

1

Napisano (edytowany)

Żegnaj! Dzięki za mile spędzony czas na JB!

Edytowano przez potęga12
1

Na razie, miło było. :papa: 

1

To Ty się obróciłeś o 180 stopni, ale to tak na marginesie. No cóż.. Miło było, jak coś to możesz pisać. Narusia :))

2

Ja Tobie też dziękuję, za to, że to dzięki Tobie zostałem na Pykowni, gdyby nie Ty, nie byłoby mnie tu dzisiaj, za naszą współprace w redakcji, za wspaniale spędzony tutaj czas ( ponad rok :) ), dziękuję Ci za wszystko przyjacielu. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło, a nie inaczej, no ale cóż... Moim wrogiem nigdy nie będziesz. :wub: Kontakt między nami zostaje ! ^^

Życzę Ci powodzenia na nowej drodze. :D

2

Długo to cię nie znałem, prawie wgl ale no cóż powodzenia :D

0

nie zegnamy sie misiu 

5 godzin temu, Smajlejka ;3 napisał:

To Ty się obróciłeś o 180 stopni, ale to tak na marginesie. No cóż.. Miło było, jak coś to możesz pisać. Narusia :))

obrocil sie bo ma troche oleju w glowie i nie jest pojebany zeby tu siedziec XD

3

3maj sie Bajo! Dzięki za gre :7:

1

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Użytkownik Pożegnany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami Administracja Pykownia.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.