Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Lewinho

odrzucone
Moderator by Lewinho

8 postów w tym temacie

Imię: Michał
Ile czasu dziennie poświęcasz na forum?: Na forum wchodzę codziennie, także nie będzie problemu z aktywnością.
Doświadczenie w moderowaniu forum: Kiedyś miałem własne forum.
Coś o sobie: Mam na imię Michał, pochodzę z Zamościa lecz mieszkam i pracuję w Warszawie. W CS'a gram od 13 roku życia. Interesuję się sportem, muzyką i filmem. Z gier preferuje CS 1.6 i FIFA.
Co się zmieni na forum, gdy zostaniesz Moderatorem?: Postaram się dać od siebie coś dla forum w postaci aktywności oraz pomocy reszcie administracji.
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Posiadam doświadczenie na w/w stanowisku oraz posiadam spory staż na sieci. Może nie grzeszę postami, ale nadganiam posty spędzaniem czasu na forum. Chciałbym pomóc administracji i innym moderatorom w prowadzeniu forum i dbaniu aby Pykownia dobrze kojarzyła się wszystkim graczom. Wiele osób mnie tutaj zna, więc myślę że ze znajomością mojej osoby nie będzie problemu.

Pozdrawiam, Lewinho.

0

Można dać szansę 

+ staż 

+ aktywność 

+ podanie 

+ doświadczenie 

0

Jestem na małe tak:

+ aktywny,

+ ogarnięty,

+ potrzeba moderatorów,

- podanie nie przekonujące,

- posty.

0

Napisano (edytowany)

Jestem na NIE:

+ Wiek,

+ Staż na forum,

+ Doświadczenie,

+ Ogarnięty,

+/- Aktywność, jak dla mnie za słaba, na tej posadzie trzeba być bardzo aktywnym, a dodam, że jako AC nie sprawdziłeś jeszcze żadnego odwołania, a posiadasz tę rangę około 1 miesiąca, więc to o czymś świadczy,

- Podanie nie przekonuje,

- Posiadasz admina na innej sieci,

- Brak 100 postów ( Chociaż to jest najmniej ważne, bo można to szybko nadrobić ).

EDIT1:
@Lewinho Posiadasz admina u Alka na serwerze, który jest na innej sieci. :P 

EDIT2:
@Lewinho Napisałem swoją opinię na temat Twojej kandydatury, a Ty najwidoczniej nie umiesz jej przyjąć na klatę i najeżdżasz na mnie w swoim podaniu, do tego wyśmiewasz to, że jestem od Ciebie młodszy, beka. :hrhr: Wiem, że masz życie prywatne i nie musisz być ciągle na forum, ale na posadzie moderatora trzeba być ciągle dostępnym i aktywnym, a nie tak jak Ty, wejść jeden lub dwa razy dziennie na forum. Mówisz, że dowiedziałeś się, że Alek odszedł z serwerem dwa dni temu ? To dlaczego, pomimo iż wiedziałeś o tym, to napisałeś podanie na moderatora wczoraj ? ;) I nie, nie spóźniłem się na rozpoczęcie roku. ^^ 

Edytowano przez Flesz
2

Napisano (edytowany)

Sorki że piszę w temacie o podanie, ale @Flesz skąd masz takie błędne info że mam admina na innej sieci? :D oświeć mnie na jakiej bo jestem ciekaw ^^

Dorośnij to pogadamy ^^ Nie siedziałem na lapku bo nie jestem no life, mam też życie prywatne. Dopiero 2 dni temu dowiedziałem się że Alek odszedł z serwerem. Więc idź na rozpoczęcie bo się spóźnisz :) Pozdro 600.

Edytowano przez Lewinho
0

i po co najezdzasz na niego XD prawde ci napisal, na ac zapierdalalem sam, mowisz ze nie jestes no life? Przeczysz sam sobie bo na modzie trzeba byc aktywnym xD i to ze flesz ma 15 czy 16 lat to nie powod zeby go jechac bo jest młody, pozdro 900

3

Napisano (edytowany)

Dnia 3.09.2017 o 15:02, Flesz napisał:

Jestem na NIE:

+ Wiek,

+ Staż na forum,

+ Doświadczenie,

+ Ogarnięty,

+/- Aktywność, jak dla mnie za słaba, na tej posadzie trzeba być bardzo aktywnym, a dodam, że jako AC nie sprawdziłeś jeszcze żadnego odwołania, a posiadasz tę rangę około 1 miesiąca, więc to o czymś świadczy,

- Podanie nie przekonuje,

- Posiadasz admina na innej sieci,

- Brak 100 postów ( Chociaż to jest najmniej ważne, bo można to szybko nadrobić ).

EDIT1:
@Lewinho Posiadasz admina u Alka na serwerze, który jest na innej sieci. :P 

EDIT2:
@Lewinho Napisałem swoją opinię na temat Twojej kandydatury, a Ty najwidoczniej nie umiesz jej przyjąć na klatę i najeżdżasz na mnie w swoim podaniu, do tego wyśmiewasz to, że jestem od Ciebie młodszy, beka. :hrhr: Wiem, że masz życie prywatne i nie musisz być ciągle na forum, ale na posadzie moderatora trzeba być ciągle dostępnym i aktywnym, a nie tak jak Ty, wejść jeden lub dwa razy dziennie na forum. Mówisz, że dowiedziałeś się, że Alek odszedł z serwerem dwa dni temu ? To dlaczego, pomimo iż wiedziałeś o tym, to napisałeś podanie na moderatora wczoraj ? ;) I nie, nie spóźniłem się na rozpoczęcie roku. ^^ 

Podpisuje się pod tym panem :) Wszystko wyjaśnił :D

Edytowano przez Johny`
1

m_podrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0