Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Mafijny

Wracam do was.

14 postów w tym temacie

Witam ponownie po trzech miesiącach postanowiłem do was wrócić mam nadzieję  że  przyjmiecie mnie mile. Wracam sadzić wam banie  w kanter strajku ELO :D

0

Hejo. :papa: 

0

Cześć 

0

Widzę że tylko posty potraficie usuwać i wgrywać cudze paczki na serwery :). Tutaj już nie ma na co wracać :) 

1

Witaj :D

0

44 minuty temu, Shef. napisał:

Widzę że tylko posty potraficie usuwać i wgrywać cudze paczki na serwery :). Tutaj już nie ma na co wracać :) 

Twoj temat o usunieciu licencji lezy w koszu, zgadnij kto go wam wyjebal XD

0

Napisano (edytowany)

Cześć cześć  a wy co panowie?   to jest temat przywitać pożegnaj a nie  docinanie  idiotyczny i komentarzami nic nie zmieniliście się :v Nie wracam i no napierdalałem  ale nie w takich tematach  takich jak przywitanie i sam też  miałeś ale do alka  że mną napierdalałes jak się zegnalem stwierdziłes że też odejdzie z  poczym uśmiałem się jak po paru dniach kupujesz se vipa na miech tutaj  tu napierdala na serw alka forum i chce odejść a tu kupujesz vipa XD  nigdzie nie wracam kochany jakbym wrócił  to bym się przywitał ladnie^^   odwiedzam sobie forum chyba mogę, :)  ja się nie bawię żeby dobija jakieś idiotyczne komentarze bezsensu :) ale jak chcesz się pokłócic to chodź  na priv a nie nabijac posty, ^^

Edytowano przez DJ Don Pablo ツ
4

Sam na alka napierdalales, poszedles, wracasz i robisz z siebie matke boska czestochowska?

0

@Shef. to po jakiego kija tu siedzisz? XD 

Cześć! :D

1

Eldo. 

Tutaj każdy na każdego napierdala. Tylko nie kazdy ma jaja, żeby się do tego przyznać. :)

I w tej chwili mogłabym rozpętać gównoburze roku, ale pierdole to. Kłamstwo ma krótkie nogi, a wchodzenie komuś w dupe tez nie jest dobre.:7: Bawcie się dobrze. Buziaki :*

3

@Smajlejka ;3 Siedzę tutaj jeszcze po to żeby odpiął moją licencję z forum :) Oraz usunął paczki z serwerów wie których bo nie są jego. A ty się nie udzielaj bo każdy dobrze wie że będziesz bronić tego raka.

1

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Użytkownik Przywitany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami Administracja Pykownia.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0