Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Na Lajcie.exe

Pożegnanie

23 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Chciałbym ze wszystkimi nowymi jak i starymi graczami pożegnać ze względu na brak czasu i chęci do gry jak i spędzania czasu jak wiecie i widzicie nie ma mnie już sporo czasu na grze jak i w ogóle nie udzielam się w życiu forum wiec poco mam komuś trzymać miejsce jak nie ma mnie na grze gdyż nie mam na to kompletnie aktualnie czasu ogółem to pożegnanie przychodzi mi na prawdę z wielkim trudem poznałem tutaj w strasznie dużo fajnych jak i miłych osób z którymi przesiadywałem wiele godzin na grze jak i na teamspeaku ale jednak na wszystkich przychodzi kiedyś pora aby odejść i robić coś dalej . Wiadomo może i nie odchodzę na całe życie gdyż na pewno nie opuszczę całkiem tej sieci gdyż nie pozwala mi to że jest tutaj na prawdę zajebista atmosfera ludzie i ogólnie jest się czasem z czego pośmiać ale i wiadomo wszystko też ma swoje granice . Jedynie czego bedzie mi brakować to godzin na ts3 z ludzmi jak i wielu godzin na dd2 i rozwalanie botów czy lamienie XD . Ale na pewno nie opuszczę was na całe życie

Chciałbym podziękować ludziom którzy mnie wspierali i gadali ze mną jak i robiliśmy beke ze wszystkiego co sie dało :

@Alek Za to że dał mi szanse na dd2 jako admin i wiem że nie byłem nim zajebisty ale jakiś na pewno jak i za danie mi szansy na ts3 chociaż nie wierzyłeś jakie mam możliwości . Dziękuję ci za wiele godzin przesiedzianych na ts3 za gadanie/robienie sobie jaj/poważne rozmowy o wszystkim/jak i wysłuchiwanie nie których pierdoł

@*o* Za na prawdę dużo rozmów chciałbym ci podziękować tych bekowych ale jak i tych na prawdę poważnych i ogólną atmosferę miedzy nami . Za te godziny spędzone ze mną na ts3 i wysłuchiwanie moich jak i twoich głupot XD na prawdę ci za to jestem wdzięczny "LOFFKI LAMUSIE <3 <3 "

@RastaJuve Rasta dzieki ci za beke na ts3 serwerze i ogólnie ciesze sie ze poznałem taka osobe wiem że na początku była u nas spina ale wyszło tak że jesteśmy przyjaciółmi XD

@MagicznaTobie to dziękuję chyba najbardziej chociaż nie odzywasz się do mnie ale cóż takie życie dzieki ci że poznałem cie jak i spotkałem za wiele godzin na ts3/serwerze jak i miłą atmosferę jak i pogadanki o wszystkim

@Shef. Dzieki ci za wszystkie pierdoly o których gadaliśmy XD i mam nadzieje że ci się tam wszystko ułoży z życiem i ze sportem ;)

@RymciumPipcium ` dzięki ci rypcia za dużo godzin na ts3 beke i te śmianie się ze mnie że jestem botem chociaż ty płaczesz jak cie zabijam <3 loffki 

@LewinhoDzięki ci że poznałem cie i dowiedziałem się ze jesteś z okolić zamoscia mam nadzieje że wreszcie wyjdzie nam ten browarek ;)

@BerkutTobie dziękuję za wspólne siedzenie na ts3 śmianie się ze wszystkiego , jak i buforowanie filmików XD pozdro dla wtajemniczonych w to jak i za zagladania na to aż wbije na ts3 i czekanie na mnie aby tylko ze mna pogadać 

I wielu innym osobom których nie wymieniłem ale na prawdę dziekuję każdemu z osobna za wszystko chociaz wie że wiekszości moja rezygnacja i pożegnanie z siecią jest na reke bo wiadomo "Najgorszy admin" odchodzi ale wiem że są i takie osoby które będą za mna tęsknić i beda się odzywać gdzie się da dziękuję tylko tym osob które mnie nie opusciły i wierzyły we mnie do ostatniej chwili ale przepraszam z braku czasu i chęci nie mam jak grać i się z wami cieszyć grą gdyż mam już prace/dziewczynę i 0 czasu na siedzenie w domu przed komputerem i granie z wami na pewno bede się odzywał do każdego jak i wbijał czasem na gre ale na pewno nie na ten okres czasu dzięki wszystkim za miłą gre i do zobaczenia miło było każdego poznać na tej sieci jak i grać z wami to przyjemność !!!!!

Jak i pozdrawiam lizodupów które za lizanie dupy aby mieć lajcik lub jakieś przywileje potrafią zrobić wszystko zawszę bedziecie i byliście na tej sieci i to się nie zmieni każdy kto liże dupe tylko na to aby coś mieć to się cieszcie pzdr ;)

Miło było z każdym się zapoznać jak i spędzić tutaj w chuj miesiecy na grze i przesiadywaniu na forum/ts3 cieszę się ze powróciłem na tą sieci i nic tego nie zmieni ale niestety znów muszę was opuścić nie wiem na jak długo :(

Do widzenia !! :( <3 Pykownio jak i gracze/przyjaciele/znajomi <3 kocham was wszystkich papa <3

Edytowano przez Na Lajcie.exe
3

Ja się nie żegnam bo i tak kiedyś wrócisz, to jest pewne :), ale jak na razie to powodzenia w życiu, kontakt na fb jakiś zawsze może być :) Też dzięki i pozdrawiam :)

0

@Alek Wiem że wrócę ale po prostu nie chce nikomu zajmować miejsca na rangach wiadomo że każdemu należy się szansa i nigdy nie przekreślę pykowni i na pewno wrócę i na pewno na fb bedziesz wiedzieć 1 o moim powrocie :)

1

Wracaj jak najszybciej, papa :papa:

0

Masz wrócić i tyle !

PS: Nie jestem z okolic, tylko z samego Zamościa :)

1

@Lewinho Oj tam mi się czasem pierdoli coś wiem że mam wrócić ale nie wiem za jaki czas jak i na jaki wiesz sam jak to czasem w życiu wychodzi wiem jedno nigdy nie przekreśle i nie przekreśliłem pykowni 

0

No i prawidłowo :*

Mam nadzieję że mnie też nie przekreśliłeś misiu :* :P

0

Ja się nie żegnam! Mam Twojego fejsbuka, a więc jakbyś miał ochotę, wiesz gdzie mnie znaleźć. Na TS'a z Tobą zawsze chętnie pójdę! :D
Ja również za to dziękuje. Nie masz pojęcia ile radości mi te rozmowy sprawiały :P
Mam nadzieję, że kiedyś, gdzieś, uda nam się spotkać na to piwko ;d
Trzymaj się lamusku! :* ♥ 

1

Przemuś mordo Ty moja ! :) Mam nadzieje ze szybko do nas wrócisz .  Jesteś zajebisty ziomek i zawsze będę o Tobie pamiętał . Mam Twojego fejsa i jak coś to zawsze możemy być w kontakcie . Niech Ci się wiedzie  w życiu nasz Ty beatboxerze najlepszy ^^ 

z fartem BYKU ! :P

1

Trzymaj się mordko ;) Powodzenia w życiu :D

PS. Pequ i tak był lepszy XD :*

0

3 maj sie ;) kontakt mamy jak cos ;) i wracaj szybciutko ;)

0

Wracaj szybciutko:D 
Trzymaj sie:D

:minion_cupcake::minion_hoola:

0

Trzymaj się :)

1

Ehhh .. Ty tez juz sie nie odzywasz :P ja Tobie rowniez dziekuje mimo wszystko , za WSZYSTKO :) po części ja też zwaliłam nasz kontakt ,ale to nie tutaj :) Trzymaj sie ! :* Powodzenia w pracy jak i z dziewczyna ,która widać ,że jest dla Ciebie całym światem :) niektóre moga jej tylko pozazdrościć :) i zebys juz nie mial zadnych problemow i wgl ,zeby Ci sie wszystko wspaniale wiodlo , buziaki :*

1

Dnia 14.08.2017 o 03:05, Magiczna napisał:

Ehhh .. Ty tez juz sie nie odzywasz :P ja Tobie rowniez dziekuje mimo wszystko , za WSZYSTKO :) po części ja też zwaliłam nasz kontakt ,ale to nie tutaj :) Trzymaj sie ! :* Powodzenia w pracy jak i z dziewczyna ,która widać ,że jest dla Ciebie całym światem :) niektóre moga jej tylko pozazdrościć :) i zebys juz nie mial zadnych problemow i wgl ,zeby Ci sie wszystko wspaniale wiodlo , buziaki :*

Troche tego było ale cóż nic na to się nie poradzi ja nie mam jak się odzywać gdyż mało na steam siedze a na fb mówiłeś że ... 

Dnia 13.08.2017 o 15:20, RastaJuve napisał:

Przemuś mordo Ty moja ! :) Mam nadzieje ze szybko do nas wrócisz .  Jesteś zajebisty ziomek i zawsze będę o Tobie pamiętał . Mam Twojego fejsa i jak coś to zawsze możemy być w kontakcie . Niech Ci się wiedzie  w życiu nasz Ty beatboxerze najlepszy ^^ 

z fartem BYKU ! :P

No pewnie mordo wróce jak szybko się da i pomoge jeszcze tej sieci w byciu adminem ;)

Dnia 13.08.2017 o 13:56, *o* napisał:

Ja się nie żegnam! Mam Twojego fejsbuka, a więc jakbyś miał ochotę, wiesz gdzie mnie znaleźć. Na TS'a z Tobą zawsze chętnie pójdę! :D
Ja również za to dziękuje. Nie masz pojęcia ile radości mi te rozmowy sprawiały :P
Mam nadzieję, że kiedyś, gdzieś, uda nam się spotkać na to piwko ;d
Trzymaj się lamusku! :* ♥ 

Sama jesteś lamusem <3 <3 <3 ;* pewnie że bede odzywał się <3

2

Żegnaj ! :papa: 

0

* Wiadomość wygenerowana automatycznie *

Użytkownik Pożegnany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami Administracja Pykownia.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0