Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 DD2 #1 91.224.117.115:27015
#2 DD2 #2 193.33.176.198:27015
#3 DD2+DM 91.224.117.26:27050
#4 DEATHMATCH #2 193.33.177.12:27210
#5 4MAPS 193.33.176.19:27015
#6 JAILBREAK 193.33.177.16:27030
#7 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#8 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#9 TTT 185.30.124.110:30201
#10 Breach 79.133.194.18:30206
Minecraft
#11 Survival/Frakcje 185.38.249.93:27374
TeamSpeak 3
#12 TeamSpeak 3 pykownia.tspeak.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
adrian32

Skarga

10 postów w tym temacie

Nick Gracza/Admina oskarżonego: Netan
Data zdarzenia: 2017-06-30 
Godzina zdarzenia: 15:43
Mapa:  jali_rats
Czym zawinił: Grałem sobie i dostałem bana od Netana a dla czego? Bo był pojedynek i zbliżył się do mnie a jak przegrał napisał że chciał się przytulić a ja napisałem Pedał i dostałem bana powód obraza admina
IP/SteamID oskarżonego: Nie mam 
Dowody: Niemam ale ktoś to widział

3 osoby lubią to

po 1 nie raz do mnie przeklinasz powiedziałeś że jestem gej hujem pedałem i tak dalej i się czułem urażony a ja ci mówię przestań przeklinać ty swoje i po 2. brak dowodów 

1.Nie wyzywałem cie od "hujów"

2. Nie masz 16lat /Nie masz mutacji

3. Każdy admin powinien mieć mutacje

4.Mikro +16 lub ban

1. wyzywałeś i to nie jeden raz i ci odpuszczałem bana 

2. nie muszę mieć 16 lat 

3. Każdy admin nie musi mieć ale powinienem mieć mutacje np kiedyś taki pulsefire kornas też nie mieli 

4. Mikro + 16 jak się jest ogarnięty to się nie dostanie bana  

Netan, nie jeden raz, to Ty wyzywałeś ludzi, a jak oni Ci się odwdzięczali tym samym, to ich banowałeś. Myślisz, że masz hajs i możesz robić co chcesz. Otóż nie, bo każdy musi przestrzegać regulaminu, a Ty jako admin powinieneś dawać przykład. Teraz zaczynam żałować, że dałam głos na tak w Twoim podaniu. ;) Jeszcze jedno.. Nie wiem jak można w takim wieku przeklinać. To ja tyle nie klnę, a jestem od Ciebie o wiele starsza.

7 osób lubią to

36 minut temu, Smajlejka ;3 napisał:

Netan, nie jeden raz, to Ty wyzywałeś ludzi, a jak oni Ci się odwdzięczali tym samym, to ich banowałeś. Myślisz, że masz hajs i możesz robić co chcesz. Otóż nie, bo każdy musi przestrzegać regulaminu, a Ty jako admin powinieneś dawać przykład. Teraz zaczynam żałować, że dałam głos na tak w Twoim podaniu. ;) Jeszcze jedno.. Nie wiem jak można w takim wieku przeklinać. To ja tyle nie klnę, a jestem od Ciebie o wiele starsza.

XD, on w takim wieku alko pił więc hahaa
a co do skargi to słuszna

2 osoby lubią to

40 minut temu, Smajlejka ;3 napisał:

ja dodam tez ze cs jest +16, ja w jego wieku wracalem z podbazy i caly dzien ogladalem cartoon nework i wpierdalalem lejsy, a nie siedzialem na csie i ludzi wyzywalem. Nie gnoju,to tez masz hajs nie obliguje cie to wyzywania innych, ogarnij dupe bo pieniadze w zyciu to nie wszystko ;)

7 osób lubią to

Dodam też coś od siebie. :)  powiem tak podoodobnie co clixu ;p  cs jest od +16   .  To że dostałeś admina   i jestes jedynym adminem na tym serwerze ni eoznacza że możesz robić co zechcesz że jestes jakims bossem  że możesz  sam zaczynac  prowokować czy obrażać ludzi   i pózniej rozdjaesz bany jak popadnie :P Admin powinien dawać przykład   żadnych prowokacji żadnego obrażania ludzi   poprostu oaza spokoju  i mądrze przedewszystkim  dawać bany. Bo wkońcu takie coś się stanie jak teraz że gracz dostanie niesłusznego bana i się wkurwi i sam złoży skargę  i będzie kapa. nawet stali gracze   za nim stoją to chyba coś jest na rzeczy?  Hajsem  administracje nie przekupisz....   wkońcu za takie coś  kara cię spotka prędzej czy pózńiej ;) #HAJS TO NIE WSZYSTKO :wazuuup:

6 osób lubią to

Powiem tak żeby nie broniąc Netana oczywiście, admin na prawo cię zbanować za brak kultury osobistej, admin poczuł się urażony jak napisałeś do niego to co napisałeś sam wiesz i miał prawo dać ci bana. Po drugiego masz brak dowodów to od razu z miejsca zamykam tą skargę. 

m_zamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0