Skocz do zawartości
KOrnaS

Szybka rekrutacja na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Podania piszemy w komentarzach pod tym tematem!

Wzór:

Cytat

Imie:
Nick z serwera:
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
Staż w CS:
Posiadasz mikrofon:
Steam / NonSteam:
Link do Banid.pl:
Dlaczego Ty:
Czas jaki dziennie poświęcasz na naszym serwerze:
Kontakt:
Link do GameTracker'a:
Składka 11.07 SMS/10 PSC (tak/nie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imie: Adrian 
Nick z serwera: Adiax
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na starych rangach admem przez około 3 miechy 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 (musze sobie przypomnieć pare rzeczy)
Staż w CS: 5-6 lat
Posiadasz mikrofon:  nie
Steam / NonSteam: Mam steam ale nie sprawny i gram na ns
Link do Banid.pl: http://banid.pl/kto?to=0:0:59085236
Dlaczego Ty:  Gram już trochę w tę grę, umiem utrzymać porządek na serwerze, jestem osobą społeczną zabawną (hehe @Conrado da Vinci) szybko się zaprzyjaźnie z graczami i adminami i wgl wszystkimi. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na naszym serwerze: od niedawna gram ale mogę spędzać po 2-3h
Kontakt: GG,Steam
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Adiax/193.33.176.198:27015/ wiem mało ziom ale jak już mówiłem gram od niedawna 
Składka 11.07 SMS/10 PSC (tak/nie) TAK ( najwyżej zrobię właściciolowi conradowi wiadomo co hehe)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imie: Nikodem
Nick z serwera: Dyzio
Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS: 7 lat
Posiadasz mikrofon: Niestety Nie
Steam / NonSteam: NonSteam
Link do Banid.pl: http://banid.pl/kto?to=0:1:183429058
Dlaczego Ty: Gram w cs'a bardzo długo, a u mnie porządek na serwerze to "Obowiązek" Na serwerze żadko widuje adminów a ja bym był chyba zawsze. ja jestem Osobą bardzo miłą i uporządkowaną dlatego myślę że się nadaje na ADMINA.
Czas jaki dziennie poświęcasz na naszym serwerze: 6h dziennie
Kontakt: gg/steam/ts
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Dyzio/91.224.117.26:27050/
Składka 11.07 SMS/10 PSC (tak/nie) TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BIEŻĄCE STATYSTYKI

Ocena: 12 
minut rozegranych: 9  ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 9 min to troche beka XD

- przydałby sie steam

-gt xD 

a i beka ze poswiecasz na serwer 6h jak masz 9 min przegrane 

- mikro

- po co banid jak nawet csa 1.6 nie masz na stimie

Ogolnie to na nie, z fartem elo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, AdIaX napisał:
BIEŻĄCE STATYSTYKI

Ocena: 12 
minut rozegranych: 9  ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 9 min to troche beka XD

- przydałby sie steam

-gt xD 

a i beka ze poswiecasz na serwer 6h jak masz 9 min przegrane 

- mikro

- po co banid jak nawet csa 1.6 nie masz na stimie

Ogolnie to na nie, z fartem elo

a powiedz mi czy ty masz mikro podane w Podaniu na TAK? a poaztym 9 minut no cos jest nie tak bo gram bardzo dlugo a na GT pokazane jest 9 min beka z twoje podania Netural na NIE. A pozatym? Na szybkiej rekrutacji można się wypowiadać na kogoś podanie? xDDDDDDDD

Edytowane przez Dyzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imie: Michał
Nick z serwera: Nurarihyon
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże ;d byłem przez te 5 lat zawsze adminem a nawet H@.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kiedyś bym dał 10. Ale teraz dam 6 bo nie bawiłem się przez 5 lat tym i owym, więc się nie pamięta ;D.
Staż w CS: 10 lat z 5 letnią przerwą więc 5 lat dokładniej ;D.
Posiadasz mikrofon:  Raczej tak.
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:8148600
Dlaczego Ty: Mam duże doświadczenie jak napisałem wyżej. Jest 1 admin podajże tylko Netan, a więc pomoc się przyda właśnie teraz jak serwer się rozkręca. jestem osobą kulturalną miłą i towarzyską ( bynajmniej tak mi się wydaje i ludzie w realu tak też myślą <znajomy> ). 
Czas jaki dziennie poświęcasz na naszym serwerze: oj to różnie ;/ bo pracuje. a pracuje 24/48 + dorabiam  wiec bardziej wieczorami i w dni wolne w ciągu dnia.
Kontakt: Steam lub forum.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Nurarihyon/dd2.pykownia.pl:27015/
Składka 11.07 SMS/10 PSC (tak/nie) Tak na tę chwile tylko SMS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta