Skocz do zawartości

papi

 Admin [Only HS]
 • Zawartość

  7
 • Wpisów na Chatboxie

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Lubiany

1 obserwujący

O papi

 • Tytuł
  Neutral

Informacje

 • Serwer
  Only HS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Oświęcim
 • Nick w grze
  papi
 • Imię
  Patryk

Ostatnie wizyty

48 wyświetleń profilu
 1. #45 Q&A - Brunecia:)

  1. Czy według Ciebie tytułowy pies z utworu 'Pies który jeździł koleją' powinien uiścić opłatę za przejazd koleją, czy może jeździć za darmo bo jest psem? 2. Kto był twoim ojcem, kiedy ten miał pięć lat? 3. Jeśli zmieszamy dwa litry wody o temperaturze +12*C z wiaderka nr 1 z 1/3 litra wody o temperaturze -6*C z wiaderka nr 2 to jaką temperaturę będzie miała woda którą otrzymamy? 4. Co jest bardziej polskim daniem: pierogi ruskie czy ryba po grecku? 5. Czy światła przeciwmgłowe mogą być używane podczas deszczu? 6. Czy gdyby Shrek zabił smoka, to ten nie pomógłby mu podczas zaślubin Fiony i Lorda Farquaada i cała bajka skończyłaby się na pierwszej części? 7. Ursus C-360 to kombajn, traktor czy ciągnik?
 2. stęsy spasy wygibasy

  ^ Nie sprzęt, a technika....
 3. Turniej 5vs5

  Piątka ludzi z każdego serwera i jazda Imo kozaczek.
 4. stęsy spasy wygibasy

  Eluwa. Czy ktoś tu jeszcze oprócz mnie ma zajawkę na autka? Pokażcie czym się wozicie. Moje pierwsze gruzo-daily: Potem było troszkę ładniejsze: A teraz bujam się Imprezą, póki co seria XD
 5. Galeria Kumpeli Rudego Shadowa

  Hmm. Fajnie byłoby zobaczyć jakieś przed i po w paru pracach, bo poziom niektórych jest wręcz zerowy, a innych milion razy lepszy. Zastanawiam się po prostu nad ilością twojej pracy. No sami porównajcie: vs
 6. Głosy - Only HS.

  10
 7. Forumowa Gazetka #18

  Ciekawostka o oczach zdaje się być fałszywa. Zacznijmy od faktu: jeśli ktoś jest dalekowidzem (okulary powiększające 'plusy') to ma szansę z biegiem czasu, na zanik wady. No ale jeśli ktoś jest tak jak ja krótkowidzem, no to kappa, do końca życia minusiki na nosie. Jako iż mój narząd wzroku zaczął szwankować od 2/3 klasy podstawówki, to parę razy u optyków, czy tam okulistów byłem. Od paru lat moja wada wzroku utrzymuje się na poziomie od -2 do -2.25 (jakoś tak, teraz to już nie pamiętam dokładnie). Na samym początku mojego noszenia okularów, moc moich szkiełek wynosiła jakieś -0.25 / -0.5 i przez parę lat nie powiększyła się jakoś znacząco. Natomiast w gimnazjum, gdzie Patryczka ciało stwierdziło, że pora w końcu trochę podrosnąć (do 2 klasy gimnazjum zaliczałem się raczej do tych niższych), moja wada powiększyła się i to tak dosyć znacznie. Szybki wzrost + szybkie powiększenie się wady = przypadek? No nie wiem. Szczególnie, że i lekarz okulista i dwaj niezależni znajomi optycy powiedzieli mi, że to właśnie może być spowodowane się tym, że oko rośnie wraz z ciałem, przez co wada też się zwiększa. Skąd zatem przekonanie, że oko nie rośnie? Hmm. Nie wiem. Zasugerować mogę tylko tyle: oko nie rośnie tyle co nasze ciało, ale jednak rośnie. Oczywiście, expert w temacie tego, czy oczy rosną jest ze mnie żaden. Mówię tylko, co mówiono mi Pozdrawiam serdecznie, słabowidzący Patryk.
 8. #44 Q&A - Eflipe

  1. Czy jeżeli leworęczna osoba nazwie kogoś swoją prawą ręką, to jest to obelga, czy komplement? 2. Opisz swoimi słowami wpływ serialu 'Janosik' na kangury w południowej Australii. 3. Dlaczego artykuł 86 kodeksu ruchu drogowego jest co najmniej bez sensu?
 9. Dodatek do regulaminu

  Propozycja dotyczy: Regulamin Treść: Wydaje mi się, że skoro na serwerze są grane mapy typu aim, to powinniśmy wrzucić do regulaminu wzmiankę o zakazu raszu (rush) - nie mówcie że to nie jest denerwujące. Dodatkowo przedłużanie rundy, w postaci 'bicia' się na kosy, kampienia, itp. jest według mnie co najmniej irytujące. Można też jakoś o tym w regulaminie wspomnieć.
 10. Nick: papi Wiek: prawie 22 Steam/NonSteam: CSGO - steam, CS 1.6 - NS Znajomość AMXX [0/10]: realnie, bez ściemy, wydaje mi się, że jakieś 7-8, ale jeśli trzeba będzie coś więcej, to nie problem Płacisz składkę? [Tak/Nie]: SMS nie ma szans, mogę przelew zrobić. Kontakt: Steam, pw + różne media społecznościowe.
×