Skocz do zawartości

HOW?!

 Właściciel Serwera
 • Zawartość

  149
 • Wpisów na Chatboxie

  1214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez HOW?!

 1. zaakceptowana Wybuch.

  Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. zaakceptowana Wybuch.

  Ustawiłem 35.
 3. Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Steam/NonSteam:[/b] [b]Znajomość AMXX [0/10]:[/b] [b]Płacisz składkę? [Tak/Nie]:[/b] [b]Kontakt:[/b] Skala znajomości AMXX: Koszt składki: 7,38zł SMS (na miesiąc). Składka nie jest obowiązkowa, ale jeśli ją płacisz to dostajesz VIP'a na 45 dni. Podania Składamy w tym temacie.
 4. Zapraszam Was do wspierania Serwera Only Mirage głosami. 1. Klikacie poniżej "Zagłosuj", 2. Zaznaczacie "nie jestem robotem", następnie "Zagłosuj", 3. Po zagłosowaniu piszecie post z aktualną liczbą głosów. Za każdy prawidłowo oddany głos na Serwer będzie przyznawany punkt Reputacji.
 5. Głosy - Only HS.

  Zapraszam Was do wspierania Serwera Only HS głosami. 1. Klikacie poniżej "Zagłosuj", 2. Zaznaczacie "nie jestem robotem", następnie "Zagłosuj", 3. Po zagłosowaniu piszecie post z aktualną liczbą głosów. Za każdy prawidłowo oddany głos na Serwer będzie przyznawany punkt Reputacji.
 6. Zapraszam Was do wspierania Serwera Zombie Mod głosami. 1. Klikacie poniżej "Zagłosuj", 2. Zaznaczacie "nie jestem robotem", następnie "Zagłosuj", 3. Po zagłosowaniu piszecie post z aktualną liczbą głosów. Za każdy prawidłowo oddany głos na Serwer będzie przyznawany punkt Reputacji.
 7. #10 The best of Pykownia.pl!

  Najlepszy Administrator: --- Najsurowszy Administrator: @Sh@dow <3 Serwer miesiąca: JailBreak Najlepszy admin serwera: @Efilipe Najsurowszy admin serwera: @$hajs Najlepszy członek AntyCheat: @potęga12 Najlepszy właściciel serwera: @Sh@dow <3 Najlepszy opiekun serwera: @Arcanius Najlepszy FP Master: Nie ma. Najzabawniejszy użytkownik: @Wąski TDW Największy spamer na SB: @Wąski TDW Największy spamer na forum: @Conrado da Vinci Najbardziej kulturalna osoba: @Arcanius Najbardziej pomocna osoba: @Conrado da Vinci Najbardziej denerwująca osoba: --- Najbardziej pracowita osoba: @Sh@dow <3 Największy podrywacz: @HitBasse Największy dysortograf*: --- Największy leń: @NexT Największy NoLife na forum: @Wąski TDW Najlepszy Redaktor: @NexT Największa fajtłapa forum: @potęga12 Najbardziej lubiany: @Sh@dow <3 Mistrz ciętej riposty: @Wąski TDW Dziewczyna miesiąca: @Brunecia:) Największy lizus: @HitBasse Najbardziej wpływowa osoba: @Sh@dow <3 Największy kozak: @Flesz Najbardziej niedoceniany użytkownik: @Arcanius Najbardziej pomysłowa osoba: @Sh@dow <3 Osoba, która zrobiła największy postęp: @potęga12 Najbardziej rozgadana osoba: @Conrado da Vinci Rozrabiaka miesiąca: @r u d u w e r ^ ^
 8. Siemka <3

  Cześć
 9. Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Steam/NonSteam:[/b] [b]Znajomość AMXX [0/10]:[/b] [b]Płacisz składkę? [Tak/Nie]:[/b] [b]Kontakt:[/b] Skala znajomości AMXX: Koszt składki: 7,38zł SMS (na miesiąc). Składka nie jest obowiązkowa, ale jeśli ją płacisz to dostajesz VIP'a na 45 dni. Podania Składamy w tym temacie.
 10. Regulamin Serwera Only Mirage: 1. Przebywanie na Serwerze jest równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu. 2. Nieznajomość Regulaminu nie zwalania z jego przestrzegania. 3. Każdy Gracz w przypadku zrobienia SS'ów zobowiązany jest do wstawienia ich na Forum w ciągu 24h. 4. Wchodzenie na aktywnym banie skutkuje banem na zawsze (perm). 5. Zakaz reklamowania innych Serwerów/For/Stron niż Pykownia.pl! 6. Zakaz puszczania muzyki i dźwięków przez mikrofon. 7. Zakaz używania wulgarnych nicków lub takich, które obrażałyby kogokolwiek. 8. Zakaz posiadania pingu większego niż 95. 9. Zakaz nadużywania mikrofonu lub czatu. 10. Zakaz utrudniania gry innym graczom. 11. Zakaz siedzenia na spekcie, gdy na serwerze znajduje się Admin. 12. Mikrofon jest dozwolony po ukończeniu 16 lat lub przejściu mutacji. 13. Zakaz czitowania. 14. Zakaz wchodzenia na TXT. 15. Zabronione jest spamowanie na U@, piszemy tam tylko ważne pytania do Adminów bądź zgłaszamy cziterów. 16. Zabronione jest wszczynanie kłótni i prowokowanie do ich powstania. 17. Na Serwerze obowiązuje tylko i wyłącznie standardowe modele bądź modele typu ESL używanie innych modeli będzie karane banem. 18. Całkowity zakaz podpowiadania sobie na Adminsay, oraz interadminvoice przez Adminów. 19. Zakaz obrażania/przeklinania. 20. Zakaz przedłużania rundy. 21. Staramy się wykonywać cele mapy. 22. TT może kampić na respie maksymalnie do 1:30. Taryfikator banów Serwera Only Mirage: 1. Czitowanie - Perm. 2. Wchodzenie na aktywnym banie - Perm. 3. Reklamowanie innych Serwerów/For/Stron niż Pykownia.pl - Perm. 4. Puszczanie muzyki i dźwięków przez mikrofon - Ban do 1 h. 5. Wulgarne nicki - Kick/Ban do 30 min. 6. Ping większy niż 95 - Kick. 7. Nadużywanie mikrofonu/czatu - Ban do 30 min. 8. Utrudnianie gry - Ban do 1 h. 9. Siedzenie na Spec gdy na Serwerze jest Admin - Kick/Ban do 5 min. 10. Używanie mikrofonu bez mutacji/nie mając 16 lat - Ban do 1 h. 11. Wchodzenie na TXT - Ban do 30 min. 12. Spamowanie na U@ - Kick/Ban do 5 min. 13. Wszczynanie kłótni - Ban do 30 min. 14. Inne modele - Perm. 15. Podpowiadanie - Ban do 1 h. 16. Obrażanie/przeklinanie - Ban do 7 dni. 17. Przedłużanie rundy - Ban do 30 min. 18. Brak wykonywania celu mapy - Kick/Ban do 30 min. 19. Kampienie na respie TT po 1:30 - Upomnienie/Kick/Ban do 30 min. Właściciel Serwera jest bardzo zapracowanym człowiekiem, dlatego nie nadużywaj jego cierpliwości i pisz tylko w sprawach wyjątkowych. Jest on jedyną osobą na Serwerze której nie obowiązują powyższe zasady.
 11. Regulamin Serwera Only AWP: 1. Przebywanie na Serwerze jest równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu. 2. Nieznajomość Regulaminu nie zwalania z jego przestrzegania. 3. Każdy Gracz w przypadku zrobienia SS'ów zobowiązany jest do wstawienia ich na Forum w ciągu 24h. 4. Wchodzenie na aktywnym banie skutkuje banem na zawsze (perm). 5. Zakaz reklamowania innych Serwerów/For/Stron niż Pykownia.pl! 6. Zakaz puszczania muzyki i dźwięków przez mikrofon. 7. Zakaz używania wulgarnych nicków lub takich, które obrażałyby kogokolwiek. 8. Zakaz posiadania pingu większego niż 95. 9. Zakaz nadużywania mikrofonu lub czatu. 10. Zakaz utrudniania gry innym graczom. 11. Zakaz siedzenia na spekcie, gdy na serwerze znajduje się Admin. 12. Mikrofon jest dozwolony po ukończeniu 16 lat lub przejściu mutacji. 13. Zakaz czitowania. 14. Zakaz wchodzenia na TXT. 15. Zabronione jest spamowanie na U@, piszemy tam tylko ważne pytania do Adminów bądź zgłaszamy cziterów. 16. Zabronione jest wszczynanie kłótni i prowokowanie do ich powstania. 17. Na Serwerze obowiązuje tylko i wyłącznie standardowe modele bądź modele typu ESL używanie innych modeli będzie karane banem. 18. Całkowity zakaz podpowiadania sobie na Adminsay, oraz interadminvoice przez Adminów. 19. Zakaz obrażania/przeklinania. 20. Zakaz przedłużania rundy. 21. Zakaz rashowania aż do 2:00. Taryfikator banów Serwera Only AWP: 1. Czitowanie - Perm. 2. Wchodzenie na aktywnym banie - Perm. 3. Reklamowanie innych Serwerów/For/Stron niż Pykownia.pl - Perm. 4. Puszczanie muzyki i dźwięków przez mikrofon - Ban do 1 h. 5. Wulgarne nicki - Kick/Ban do 30 min. 6. Ping większy niż 95 - Kick. 7. Nadużywanie mikrofonu/czatu - Ban do 30 min. 8. Utrudnianie gry - Ban do 1 h. 9. Siedzenie na Spec gdy na Serwerze jest Admin - Kick/Ban do 5 min. 10. Używanie mikrofonu bez mutacji/nie mając 16 lat - Ban do 1 h. 11. Wchodzenie na TXT - Ban do 30 min. 12. Spamowanie na U@ - Kick/Ban do 5 min. 13. Wszczynanie kłótni - Ban do 30 min. 14. Inne modele - Perm. 15. Podpowiadanie - Ban do 1 h. 16. Obrażanie/przeklinanie - Ban do 7 dni. 17. Przedłużanie rundy - Ban do 30 min. 18. Rashowanie przed 2:00 - Ban do 1 h. Właściciel Serwera jest bardzo zapracowanym człowiekiem, dlatego nie nadużywaj jego cierpliwości i pisz tylko w sprawach wyjątkowych. Jest on jedyną osobą na Serwerze której nie obowiązują powyższe zasady.
 12. Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Doświadczenie w byciu Adminem:[/b] [b]Jak długo grasz w CS 1.6?:[/b] [b]Link GT:[/b] [b]Znajomość AMXX [0/10]:[/b] [b]Dlaczego Ty?:[/b] [b]Mikrofon [Tak/Nie]:[/b] [b]Steam/NonSteam:[/b] [b]Płacisz składkę? [Tak/Nie]:[/b] [b]Kontakt:[/b] Wymagania: - Minimum 15 lat, - Minimum 6 godzin przegranych na Serwerze, - Znajomość Regulaminu Serwera oraz Forum, - Wyróżnianie się kulturą osobistą, - Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX, - Wykazywanie się aktywnością na Forum, - Koszt składki: 7,38zł SMS (na miesiąc). Składka nie jest obowiązkowa, ale jeśli ją płacisz to dostajesz VIP'a na 45 dni. Skala znajomości AMXX: Podania Składamy w tym dziale, dodając prefiks [Admin].
 13. W tym temacie będą wypisywane wszystkie Awanse/Degradacje/Ostrzeżenia. 3 ostrzeżenia = Degradacja.
 14. Aktualizacje.

  W tym temacie będę wypisywał wszelkie zmiany, które zaszły na Serwerze.
 15. [Wzór] Propozycji.

  Wzór: [b]Propozycja dotyczy:[/b] [b]Treść:[/b]
 16. [Wzór] Skargi.

  Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Nick oskarżonego:[/b] [b]IP/SID oskarżonego:[/b] [b]Przebieg sytuacji:[/b] [b]Dowody:[/b] [INFO] - Nie masz dowodów? Nie pisz Skargi!
 17. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 18. Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Steam/NonSteam:[/b] [b]Znajomość AMXX [0/10]:[/b] [b]Płacisz składkę? [Tak/Nie]:[/b] [b]Kontakt:[/b] Skala znajomości AMXX: Koszt składki: 7,38zł SMS (na miesiąc). Składka nie jest obowiązkowa, ale jeśli ją płacisz to dostajesz VIP'a na 45 dni. Podania Składamy w tym temacie.
 19. Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Wiek:[/b] [b]Doświadczenie w byciu Adminem:[/b] [b]Jak długo grasz w CS 1.6?:[/b] [b]Link GT:[/b] [b]Znajomość AMXX [0/10]:[/b] [b]Dlaczego Ty?:[/b] [b]Mikrofon [Tak/Nie]:[/b] [b]Steam/NonSteam:[/b] [b]Płacisz składkę? [Tak/Nie]:[/b] [b]Kontakt:[/b] Wymagania: - Minimum 15 lat, - Minimum 6 godzin przegranych na Serwerze, - Znajomość Regulaminu Serwera oraz Forum, - Wyróżnianie się kulturą osobistą, - Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX, - Wykazywanie się aktywnością na Forum, - Koszt składki: 7,38zł SMS (na miesiąc). Składka nie jest obowiązkowa, ale jeśli ją płacisz to dostajesz VIP'a na 45 dni. Skala znajomości AMXX: Podania Składamy w tym dziale, dodając prefiks [Admin].
 20. W tym temacie będą wypisywane wszystkie Awanse/Degradacje/Ostrzeżenia. 3 ostrzeżenia = Degradacja.
 21. Aktualizacje.

  W tym temacie będę wypisywał wszelkie zmiany, które zaszły na Serwerze.
 22. [Wzór] Propozycji.

  Wzór: [b]Propozycja dotyczy:[/b] [b]Treść:[/b]
 23. [Wzór] Skargi.

  Wzór: [b]Nick:[/b] [b]Nick oskarżonego:[/b] [b]IP/SID oskarżonego:[/b] [b]Przebieg sytuacji:[/b] [b]Dowody:[/b] [INFO] - Nie masz dowodów? Nie pisz Skargi!
 24. Konkurs - TOP3

  TOP15 i rank zostały zresetowane, ponieważ wystąpił błąd. Konkurs przedłużony do: 22.02.2018r.
 25. Konkurs - TOP3

  W dniu dzisiejszym ogłaszam konkurs TOP3 graczy na Serwerze! Konkurs trwa do: 22.02.2018r. Nagrody: 1 miejsce: VIP na 60 dni. 2 miejsce: VIP na 40 dni. 3 miejsce: VIP na 20 dni. Wszelkie formy oszustwa zakończą się banem. Właściciel Serwera, Opiekunowie Serwera oraz Właściciel Sieci, Senior Administrator, Junior Administrator nie biorą udziału. Po zakończeniu konkursu zostanie dodany screen TOP3.
×