Skocz do zawartości

potęga12

 Moderator
 • Zawartość

  364
 • Wpisów na Chatboxie

  2157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez potęga12

 1. Tutaj możecie zagłosować na serwer Teamplay. Im większa liczba głosów tym serwer wybija się w rankingu. http://cssetti.pl/serwer/54.38.58.84:27015 Za każdy głos otrzymasz reputację. Z góry dziękujemy!
 2. Bossman wpływa :)

  O siemka. Zapraszam na mój serwer Teamplay i na TSa.
 3. Joł

  Cześć
 4. Witam ;d

  Cześć
 5. Głosy FFA

  Liczba głosów serwera: 33
 6. Głosy JAILBREAK

  Liczba głosów serwera: 42
 7. Głosy - Only HS.

  Liczba głosów serwera: 40
 8. Głosy 4Maps

  Liczba głosów serwera: 52
 9. Głosy DEATHRUN

  Liczba głosów serwera: 38
 10. Głosy - Zombie Mod.

  Liczba głosów serwera: 34
 11. Głosy DD2

  Liczba głosów serwera: 33
 12. Trzymajcie sie

  Żegnaj!
 13. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Chyba jesteś śmieszny. Nie dość, że 8 dni temu złożyłeś podanie na UB Team na innej sieci to masz czelność tu przychodzić? Widać, że lecisz na rangi. Jesteś dwulicowy i fałszywy. Byłem wcześniej na tak, bo myślałem, że się zmieniłeś, a ty tylko cały czas udajesz, jesteś też bezczelnym kłamcą. Jeżeli administracja chce wiedzieć o czym mówię to zapraszam na PW i przedstawię wam całą sytuację. Pluję ci pod nogi. Sorka za słownictwo, ale ja tylko troszczę się o dobro sieci.
 15. Witam

  Cześć
 16. Konkurs Top15.

  Z dniem dzisiejszym ruszył konkurs na Top15 serwera. Ranking został zrestartowany, więc będą równe szanse. Zapraszajcie znajomych na serwer i po prostu rywalizujcie o nagrody. 1 miejsce - VIP na 60 dni 2 miejsce - VIP na 30 dni 3 miejsce - VIP na 20 dni 4 do 10 miejsca - VIP na 10 dni 11 do 15 miejsca - VIP na 5 dni Wyniki pojawią się 17 dnia danego miesiąca. W konkursie nie ucuczestniczą Administracja forum, Własciciele Serwera i Opiekuni Serwera.
 17. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 18. W sumie takiego bana nie znalazłem w bansie. Pewnie musiało ci się pokryć z czyimś innym IP, więc dostajesz UB.
 19. Podaj mi swoje Steam ID lub IP, bo takiego bana nie ma w bansie. Sprawdzę w taki sposób.
 20. Z dniem dzisiejszym postanowiliśmy otworzyć szybką rekrutację na Admina Teamplay. Przymkniemy oko na niektóre wymagania i rozpatrzymy podania pod każdym kątem. Obowiązuje zakaz wypowiadania się w tym temacie, czyli zakaz głosowania na kandydatów na przykład jestem na tak czy coś w tym stylu. Wzór Imię: Wiek: Staż na serwerze: Link do GameTracker: Dlaczego Ty?: Coś o sobie: Kontakt: Składka [PSC/SMS]:
 21. Wymagania - Minimum 15 lat. (możliwe wyjątki) -Minimum 10 godzin przegrane na serwerze. - Posiadanie minimum 10 postów na forum. - Posiadać konto minimum tydzień od rejestracji. - Mutacja. - Być kulturalnym oraz miłym graczem. - Codzienna aktywność na serwerze. - Składka. Wzór Imię: Wiek: Staż na serwerze: Link do GameTracker: Dlaczego Ty?: Coś o sobie: Kontakt: Składka [PSC/SMS]: Składka za Admina łącznie z VIPem wynosi 11,07 zł.
 22. Ranga.

  Upomnienie o rangę: Ranga klanowa. Link do tematu potwierdzającego uzyskanie rangi: Która ranga ma być podstawową: Ranga klanu. Proszę o dodanie rangi dla @zorinwow.
 23. R3K3R Wita

  * Wiadomość wygenerowana automatycznie * Użytkownik Przywitany Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Administracja Pykownia.pl
 24. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 25. Po pierwsze masz bana na 30 minut, który zaraz wygaśnie. Jeżeli masz problem do admina to napisz na niego skargę w odpowiednim dziale i dostosuj się do wzoru!
×