Skocz do zawartości

NexT

 Moderator
 • Zawartość

  154
 • Wpisów na Chatboxie

  356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana NexT w Rankingu w dniu 4 Styczeń

NexT posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

219 Mocarz

O NexT

 Clan StarChildren's
 Opiekun Serwera
 Redaktor
 Właściciel Serwera
 • Tytuł
  Pomocny
 • Urodziny 07.09.2000

Informacje

 • Serwer
  Forumowicz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Nick w grze
  NexT
 • Imię
  Michał

Ostatnie wizyty

1117 wyświetleń profilu
 1. Jestem na Tak : + Staż + Doświadczenie + Aktywność + Pomocny + Ładne podanie
 2. Jestem na Tak : + Wiek + Doświadczenie + Aktywność + Pomocny + Ogarnięty
 3. Jestem na Tak : + Staż + Doświadczenie + Aktywność + Pomocny + Ładne podanie
 4. #236 - Pytanie na dziś

  Zdupy w Złotych
 5. #44 Q&A - Eflipe

  Następną osobą, która została nominowana do Naszego forumowego Q&A jest: @Efilipe Zadawajcie mu pytania - macie na to tydzień, a po upływie tego tygodnia, on ma 3 dni na odpowiedzenie na Wasze pytania! Jednakże zanim coś napiszecie, zapoznajcie się z regulaminem zawartym w odnośniku poniżej:
 6. #43 Q&A - NexT

  Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. #92 Kartka z kalendarza

  Dzień w roku: 4 Do końca 2018 roku pozostało: 361 dni Do wakacji musimy czekać: 182 dni Do końca astronomicznej zimy pozostało: 88 dni Imieniny obchodzą: Aniela, Eugeniusz, Rygobert oraz Benedykta, Dafroza, Dobromir, Doroteusz, Elżbieta, Fereol, Grzegorz, Krystiana, Suligost, Tytus, Angelika. „Gdy w Eugeniego lód albo woda taka i lipcowa pokaże się pogoda” „Kiedy widzisz dobrego człowieka, staraj się go naśladować. Kiedy widzisz złego człowieka zastanów się nad samym sobą.” - Konfucjusz Światowy Dzień Braille'a 1503 r. – Król Polski i wielki książę litewski Aleksander Jagiellończyk nadał prawa miejskie Wysokiemu Mazowieckiemu. 1920 r. – Założono klub piłkarski Polonia Bytom. 2007 r. – Wystartowała telewizja Fox Life. 46 r. p.n.e. – Porażka Juliusza Cezara w bitwie z Tytusem Labienusem pod Ruspiną. 1888 r. – W Japonii ustanowiono Order Skarbu Korony. 1248 r. – Założono niemieckie miasto Neubrandenburg. Dziękuję za przeczytanie !
 8. DARPA przeprowadzi pierwsze testy latającego lotniskowca ! Amerykańska armia w dużej mierze polega na uzbrojonych w rakiety dronach bojowych, którymi można sterować z bezpiecznej odległości bez narażania życia żołnierzy. Dlatego Stany Zjednoczone rozwijają koncepcję latających lotniskowców - samoloty transportowe mają przewozić duże ilości uzbrojonych maszyn bezzałogowych, które będą prowadzić zmasowane ataki na zasadzie roju. Agencja DARPA pracuje nad programem o nazwie Gremlins. Planuje się wykorzystać czterosilnikowe samoloty C-130 Hercules do transportu dronów bojowych. Według tej koncepcji, chmary uzbrojonych dronów mają być uwalniane niczym pszczoły z ulu i wyruszać na terytorium wroga. Maszyny będą posiadać konkretne zadania do wykonania i otrzymają różnorodne uzbrojenie - mogą to być rakiety, bomby, broń elektroniczna lub elektromagnetyczna. Po przeprowadzeniu ataku, drony obsługiwane przez operatora będą powracać do samolotu transportowego. Ten z kolei zabierze je do najbliższej bazy, gdzie otrzymają nowe uzbrojenie i będą przygotowywane do kolejnego uderzenia. DARPA chce, aby atakujące w roju "gremliny" były gotowe do następnej operacji już w ciągu 24 godzin. Pierwsza wzmianka o latających lotniskowcach pojawiła się w 2014 roku. Dziś z całą pewnością można uznać, że prace nad programem postępują - agencja DARPA planuje wykonać lot samolotem C-130, który zademonstruje umiejętność uwalniania i przechwytywania chmary dronów. Latające lotniskowce z pewnością zwiększą możliwości amerykańskiej armii. Źródło : Zmianynaziemi.pl
 9. „Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia. ”
 10. Jaki masz rozmiar buta ?
 11. #43 Q&A - NexT

  @potęga12 1. Aktualnie nie 2. Biały/Czarny 3. Z wieloma : @Conrado da Vinci, @HOW?!, @Arcanius, @Efilipe, @Flesz, @potęga12 4. Jestem tu od starej sieci : PR, a trafiłem poprzez reklamę jb 5. Słodycze 6. Programistą 7. Bardzo mili, aktywni, zaangażowani, pomocni 8. Nie mam 9. Hip-Hop/Rap 10. Szybcy i wściekli (wszystkie części) @Arcanius 1. Nw z 7/8 2. Jak podbijesz to możemy pójść 3. Codziennie 4. Aktualnie : https://www.youtube.com/watch?v=78yMTyUz_Wk 5. Intelekt, wygląd,charakter, miła 6. Nie, już skończyłem 7. Oczywiście 8. Jak napiszesz 9. Nike - Jordan 10. Nie mam 11. Chowany XD 12. @Arcanius, @Efilipe 13. Poukładany XD 14. Na Karaiby 15. Programistą Nominuje : @Efilipe
 12. Ostatni raz

  Dobra mordka !
 13. Loteria noworoczna #TDW

  2
×