Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl

Lexi

Zasłużony
 • Zawartość

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

657 Kozak

O Lexi

 • Ranga
  ♥ Motocykl ♥
 • Urodziny 10 Lipiec

Informacje

 • Serwer
  TeamSpeak 3
 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • GG
  2827584

Ostatnio na profilu byli

4518 wyświetleń profilu
 1. Nikomu z Was nie życzę, abyście się czuli jak ja.. :] Nikomu nie życzę, abyście dziennie wpier**** tyle tabletek co ja. Nikomu nie życzę, abyście nie mieli siły nawet wstać. Nikomu nie życzę cierpieć przez chorobę. Pozdrawiam ;_; 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
  2. gang swierzakuw

   gang swierzakuw

   Nie klocmy soe kurwa badzmy dobra spolecznoscia a nie wy wszyacy plujecie ae w morde zamiast sie kochac, magiczna i ja jestesmy prsyjkladem tego ze mozna wyjsc na prosta, jutro spodziewajcie sie watku milosci ode mmie,skoncza soe kirwa awanturyw

  3. *o*

   *o*

   @CLIXXU zdrowie twoje  w gardło moje :7:

  4. gang swierzakuw

   gang swierzakuw

   zdrowie!!!11

 2. Skoro to co napisałeś nie jest obrazą.... To nie wiem w jakim świecie ja żyję. Pozwoliłam sobie zrobić wtedy screenshota. Sami spójrzcie w sumie i zadecydujcie czy według Was to była obraza, bo według mnie zdecydowanie. 3. Obrażanie innych użytkowników lub administracji forum - 1.
 3. Witam bardzo serdecznie.
 4. "Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do spełnienia."
 5. 1
 6. "Nie możesz być silniejszy od przeznaczenia."
 7. "Złe przyzwyczajenia są jedynymi przyzwyczajeniami, których ludzie nie potrafią się wyrzec bezboleśnie."
 8. WYNIKI V EDYCJI THE BEST OF PYKOWNIA.PL! Najlepszy Administrator: @Yazuor /głosów: 2 Najsurowszy Administrator: @Alek /głosów: 4 Serwer miesiąca: JailBreak /głosów: 2 Najlepszy admin serwera: @DJ Don Pablo ツ & @Dareczek & @Conrado da Vinci & @KONAREQ /głosów: 1 Najsurowszy admin serwera: @Conrado da Vinci & @Dareczek & @konfucjusz & @Alek /głosów: 1 Najlepszy członek AntyCheat: @Flesz /głosów: 3 Najlepszy właściciel serwera: @Sh@dow <3 & @Yazuor /głosów: 2 Najlepszy opiekun serwera: @Alek /głosów: 2 Najlepszy FP Master: @KOrnaS /głosów: 3 Najzabawniejszy użytkownik: @potęga12 /głosów: 2 Największy spamer na SB: @*o* /głosów: 4 Największy spamer na forum: @Netan & @Flesz & @HitBasse & @Kajman. /głosów: 1 Najbardziej kulturalna osoba: @loleczek & @Alek & @*o* & @Conrado da Vinci /głosów: 1 Najbardziej pomocna osoba: @Conrado da Vinci /głosów: 2 Najbardziej denerwująca osoba: @KOrnaS /głosów: 2 Najbardziej pracowita osoba: @Conrado da Vinci & @Lexi & @Sh@dow <3 & @Flesz /głosów: 1 Największy podrywacz: @Osioslaw /głosów: 2 Największy dysortograf: @Netan /głosów: 2 Największy leń: @Shef. /głosów: 3 Największy NoLife na forum: @Conrado da Vinci /głosów: 4 Najlepszy Redaktor: @Lexi & @Flesz /głosów: 2 Największa fajtłapa forum: @DyLu /głosów: 1 Najbardziej lubiany: @Conrado da Vinci /głosów: 2 Mistrz ciętej riposty: @Sh@dow <3 /głosów: 2 Dziewczyna miesiąca: @*o* & @gabryska & @Smajlejka ;3 & @Majka :) /głosów: 1 Największy lizus: @KOrnaS /głosów: 3 Najbardziej wpływowa osoba: @Sh@dow <3 /głosów: 2 Największy kozak: @Sh@dow <3 /głosów: 2 Najbardziej niedoceniany użytkownik: @KOrnaS & @Flesz & @Netan & @konfucjusz /głosów: 1 Najbardziej pomysłowa osoba: @Lexi /głosów: 2 Osoba, która zrobiła największy postęp: @Conrado da Vinci /głosów: 2 Najbardziej rozgadana osoba: @*o* /głosów: 3 Rozrabiaka miesiąca: @Yazuor & @Flesz & @Sh@dow <3 & @KOrnaS /głosów: 1 Gratuluję wytypowanym!
 9. Siemanko
 10. "Tylko niekochani nienawidzą."
 11. Wytłumaczyłam Ci już to. Ale wyślę i tu to co Ci napisałam. <01:28:31> "Lexi": Nie słyszałam, że napisałeś, ponieważ wszedł Krystian i zaczął wyzywać. Skoro Krystian zagłuszał mi wiadomości to nie moja wina. Starałam się uspokoić jednego z użytkowników, nie dosłyszałam, chyba mam do tego prawo, prawda? Jestem tylko człowiekiem i mam prawo nie zauważyć czegoś, nie dosłyszeć lub nie zauważyć czegoś. Fakt, jestem na urlopie [mimo, że h@ to wie, ale powiem ogólnie] ponieważ zaczęłam grać w inną grę, poprawiam oceny, więc postanowiłam napisać urlop, ponieważ sądziłam, że pewnie będę miała czasu i nie chciałam, aby użytkownicy forum mówili, że nie napisałam urlopu, a siedzę zbyt mało czasu na forum. Na TS zaczęłam wchodzić w momencie gdy założyłam w metinie gildię. Nie wiem czy wiesz o co chodzi ale trudno. Przepraszam jeszcze raz, że nie dosłyszałam tego, że napisałeś, ponieważ inny użytkownik zagłuszał. Dodam jeszcze tylko, że gdy np. @LEJ[TO] wchodził na ts'a [nawet gdy mu nie odpisywałam] to mi dał poke i pomagałam. Wiadomo, że poke są głośniejsze. Jednak np. gdy widzę, że ktoś potrzebuje pomocy, to robię wszystko aby pomóc. Powtórzę się. Nie dosłyszałam wiadomości i dlatego napisałeś skargę? Nieźle. Dodatkowo moja cała gildia potwierdzi, że owy użytkownik, który był z nami na kanale i wyzywał ludzi, zachowywał się zbyt głośno i nie dosłyszałam. Miłej nocy.
 12. "Narody tracąc pamięć, tracą życie."
 13. 1:1