Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl

Flesz

 Redaktor
 • Zawartość

  685
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Muzyka Profilu

Reputacja

1176 NoLife

O Flesz

 • Ranga
  Fleszu :v

Informacje

 • Serwer
  DD2 #2
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lubelskie
 • Nick w grze
  FleSz
 • Imię
  Filip

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

7031 wyświetleń profilu
 1. Dzień w roku: 266 Do końca 2017 roku pozostało: 99 dni Do wakacji musimy czekać: 271 dni Do końca astronomicznej jesieni pozostało: 89 dni Imieniny obchodzą: Andrzej, Antoni, Bernardyna, Boguchwała, Bogusław, Elżbieta, Jan, Konstancjusz, Krzysztof, Liwiusz, Piotr, Pius, Poliksena, Tekla, Zachariasz, Zachary i Zofia. „Skoro wrzesień, to już jesień, ale jabłek pełna kieszeń” ★ Dzień Spadającego Liścia ★ „Ludzie to anioły z jed­nym skrzydłem, dla­tego aby się wznieść, mu­simy trzy­mać się razem.” ~ Maria Konopnicka 1492 r. – Jan I Olbracht został koronowany na Wawelu na króla Polski. 1898 r. – W Szczecinie odsłonięto pomnik Sediny. 1941 r. – Przeprowadzono pierwsze egzekucje w komorach gazowych w obozie koncentracyjnym Auschwitz. 1669 r. – Cesarz niemiecki Leopold I Habsburg założył Uniwsrsytet w Zagrzebiu. 1821 r. – Wojna o niepodległość Grecji: wojska greckie zdobyły miasto Tripoli na Peloponezie i dokonały masakry 32 tysięcy Turków i Żydów. 1932 r. – Powstało Królestwo Arabii Saudyjskiej. Dziękuję za przeczytanie !
 2. Jaki jest Twój ulubiony owoc ?
 3. „ Katastrofalna sytuacja w Portoryko po przejściu huraganu. ” Karaibska wyspa Portoryko została zdewastowana przez huragan Maria. Powrót do normalnego życia zajmie wiele miesięcy. Nie ma prądu, nie działają telefony i internet. Mieszkańcom na pomoc ruszyli ratownicy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Sytuacja w kraju jest katastrofalna. - Dochodzą do nas informacje, że od 4 do 6 miesięcy możemy nie mieć prądu - mówi mieszkanka wyspy Angel Arroyo. Władze podkreślają, że naprawa sieci energetycznych w niektórych przypadkach może potrwać nawet pół roku. Obecnie prąd nie dopływa do ponad trzech milionów ludzi, czyli praktycznie wszystkich mieszkańców Portoryko. Na północnym zachodzie wyspy uszkodzona została tama, dzięki której stworzono sztuczne jezioro zaopatrujące mieszkańców w wodę pitną. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Z tego powodu nakazano ewakuację 70 tysięcy osób z tamtych terenów. Według ostatnich informacji na Karaibach żywioł zabił już około 30 osób, 10 jest zaginionych na Dominice. Maria kieruje się teraz na północ. Oko cyklonu nie przejdzie bezpośrednio nad Bahamami, ale padający deszcz częściowo zaleje tamtejsze tereny, a poziom wody na Oceanie Atlantyckim może miejscami podnieść się nawet o dwa metry. Źródło: fakty.interia.pl
 4. „To nie to, co masz, ani to, kim jesteś, ani to, gdzie jesteś, ani co robisz czyni Cię szczęśliwym bądź nieszczęśliwym. Chodzi o to, o czym myślisz.”
 5. Dzień w roku: 265 Do końca 2017 roku pozostało: 100 dni Do wakacji musimy czekać: 272 dni Do końca astronomicznej jesieni pozostało: 90 dni Imieniny obchodzą: Bazyla, Emeryta, Feliks, Ignacy, Imbram, Innocenty, Joachim, Jonasz, Józefa, Kandyd, Maurycy, Tomasz, Wiktor i Witalis. „Joachima boską mocą dzionek już się równa z nocą” ★ Światowy Dzień Nosorożca ★ ★ Dzień Ćwiczenia Przed Lustrem Prośby o Podwyżkę Płacy ★ ★ Światowy Dzień bez Samochodu ★ „Co dla jednych jest podłogą, dla drugich jest sufitem.” ~ Zofia Nałkowska 967 r. – Zwycięska bitwa Mieszka I z Wichmanem i Wolinianami. 1411 r. – Krzyżacy przekazali Rypin w ręce polskie. 1939 r. – Kampania wrześniowa: Bój pod Kodziowcami Bitwa pod Łomiankami. Kapitulacja Lwowa przed Armią Czerwoną. Pierwsza z serii zbiorowych egzekucji w Lesie Szpęgawskim koło Starogardu Gdańskiego na 88 pacjentach szpitala psychiatrycznego w Kocborowie. W Brześciu odbyła się wspólna sowiecko-niemiecka defilada. Zajęcie Grodna przez Armię Czerwoną. Zbrodnia w Boryszewie koło Sochaczewa na 50 polskich jeńcach. Zbrodnia w Uryczu (województwo lwowskie) na 73-100 polskich jeńcach, spalonych żywcem w stodole przez żołnierzy Wehrmachtu przy pomocy ukraińskich nacjonalistów. 1503 r. – Pius III został wybrany na papieża. 1735 r. – Robert Walpole jako pierwszy brytyjski premier zamieszkał w rezydencji przy Downing Street 10. 1866 r. – Wojna paragwajska: wojska paragwajskie pod dowództwem dyktatora Francisco Lópeza rozgromiły siły trójprzymierza argentyńsko-brazylijsko-urugwajskiego w bitwie pod Curupayty. Dziękuję za przeczytanie !
 6. Wolisz słuchać polskich, czy zagranicznych piosenek ?
 7. „ Niemcy: Ostatnie sondaże przed wyborami. ” Na dwa dni przed wyborami w Niemczech w sondażach nadal prowadzi koalicja CDU/CSU, która wyprzedza SPD. W ostatnich dniach poparcie dla eurosceptycznej AfD wzrosło o dwa punkty procentowe. Na ugrupowanie chce głosować 13 proc. respondentów. Angela Merkel pozostaje liderem sondaży, ale jej wizerunek może ucierpieć po ujawnieniu opinii ekspertów z Bundestagu, którzy stwierdzili, że Merkel pozwalając na wejście migrantów w 2015 roku, nie miała do tego żadnych podstaw prawnych. Poparcie dla CDU i SPD utrzymuje się od wielu dni na tym samym poziomie. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, to chadecy zdobyliby ok. 36 proc. głosów, natomiast socjaldemokraci ok. 23 proc. Na trzecie miejsce zdecydowanie wysunęła się eurosceptyczna AfD, której poparcie - zdaniem wielu ekspertów - może jeszcze w najbliższych godzinach wzrosnąć. W Niemczech nie obowiązuje cisza wyborcza, więc liderzy AfD mają kilkadziesiąt godzin aby w kampanii nagłaśniać fakt, że kanclerz Angela Merkel pozwalając na niekontrolowany napływ imigrantów obniżyła bezpieczeństwo Niemiec i działała bez podstaw prawnych. Przedstawiciele AfD już teraz zapowiadają, że gdy wejdą do Bundestagu zażądają powołania specjalnej komisji parlamentarnej, której zadaniem będzie wyjaśnić nieprawidłowości w polityce migracyjnej. FDP oraz lewica zamierzają poprzeć powstanie takiej komisji. Wybory do Bundestagu odbędą się 24 września. Lokale wybiorcze będą otwarte od 8:00 do 18:00. Głosy oddane drogą listową muszą być dostarczone lub wysłane pocztą do godziny 18:00, 22 września. Źródło: fakty.interia.pl
 8. „Zrób to, zanim będziesz gotów, gdyż nigdy nie będziesz gotów, jeśli będziesz czekać.”
 9. @Netan
 10. Witajcie ! Przez najbliższe, niecałe 2 dni, na pewnej stronie jest dostępny Outlast razem z DLC Whistleblower zupełnie za darmo ! Grę można dostać tutaj: https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe?hmb_source=search_bar Wystarczy założyć konto i dodać grę do naszego koszyka, kiedy to zrobimy, należy kliknąć niebieski przycisk z napisem „ Get it for free! ” , wtedy na nasz e-mail zostanie przesłana wiadomość, w której ujrzymy to: https://imgur.com/HQ9HIYz W następnej kolejności należy kliknąć obrazek, wtedy zostaniemy przekierowani na stronę, na której możemy pobrać grę bezpośrednio na nasz komputer, lub uzyskać ją w postaci klucza Steam. Osobiście polecam tę drugą opcję. Pamiętajcie, że oferta jest z limitem czasowym, więc radzę się pospieszyć. Życzę miłego grania !
 11. 69
 12. 52