Tabela Serwerów Pykownia.pl

ID Gra MOD Adres IP Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 ONLY DD2 dd2.pykownia.pl
#2 JAILBREAK 193.33.177.16:27030 WRACAMY NIEBAWEM
#3 DEATHRUN 193.33.177.12:27060
Rust
#4 Vanilla 188.165.22.92:28755
Garry's Mod
#5 TTT 185.30.124.110:30201
TeamSpeak 3
#6 TeamSpeak 3 ts3.pykownia.pl

Flesz

 Redaktor
 • Zawartość

  670
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Muzyka Profilu

Reputacja

1122 NoLife

O Flesz

 • Ranga
  Fleszu :v

Informacje

 • Serwer
  DD2 #2
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lubelskie
 • Nick w grze
  FleSz
 • Imię
  Filip

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

6941 wyświetleń profilu
 1. Cześć.
 2. Następną osobą, która została nominowana do Naszego forumowego Q&A jest: @Netan Zadawajcie mu pytania - macie na to tydzień, a po upływie tego tygodnia, on ma 3 dni na odpowiedzenie na Wasze pytania! Jednakże zanim coś napiszecie, zapoznajcie się z regulaminem zawartym w odnośniku poniżej:
 3. Jaki jest Twój wymarzony zawód ?
 4. Dzień w roku: 259 Do końca 2017 roku pozostało: 106 dni Do wakacji musimy czekać: 278 dni Do końca astronomicznego lata pozostało: 5 dni Imieniny obchodzą: Cyprian, Edda, Edyta, Eufemia, Eugenia, Franciszek,Innocencja,Jan, Kamila, Kornel, Korneli, Korneliusz, Ludmiła, Łucja, Sebastiana, Sędzisław i Wiktor. „Im głębiej we wrześniu grzebią się robaki, tym srożej się zima da ludziom we znaki” ★ Dzień Maszynisty ★ ★ Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej ★ ★ Dzień Bluesa ★ „Każde pokolenie ma prawo do protestu i krzyku, do wyrażania swoich frustracji co do swojej interpretacji świata.” ~ Krystyna Janda 1620 r. – Pod Cecorą rozpoczęła się bitwa wojsk polskich dowodzonych przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego z Turkami. 1655 r. – Potop szwedzki: zwycięstwo wojsk szwedzkich w bitwie pod Żarnowem, które umożliwiło im zajęcie Małopolski. 1939 r. – Kampania wrześniowa: Funkcjonariusze niemieckich Einsatzgruppen rozpoczęli masakrę przemyskich Żydów, w wyniku której w dniach 16-19 września zginęło 500-600 osób. Rano samoloty niemieckie zrzuciły na Warszawę ulotki wzywające do poddania miasta. Na skrzyżowaniu ulic Podskarbińskiej i Grochowskiej pojawili się niemieccy parlamentariusze z pismem do dowódcy obrony miasta, w którym żądali kapitulacji. Gen. dyw. Juliusz Rómmel odmówił, wskutek czego rozpoczął się huraganowy ostrzał artyleryjski połączony z nalotami bombowymi. Wojska niemieckie zajęły Kutno, Łowicz i Zamość. W wyniku niemieckich bombardowań zamilkły rozgłośnie Polskiego Radia w Wilnie i Baranowiczach. Zakończyła się zwycięska bitwa pod Jaworowem. Zakończyła się obrona Sochaczewa. 1400 r. – Buntownik Owen Glendower ogłosił się księciem Walii. 1810 r. – Meksyk ogłosił niepodległość (od Hiszpanii). 1985 r. – W Kenii odnaleziono szkielet Homo erectusa. Dziękuję za przeczytanie !
 5. „ Burmistrz Lampedusy: Wyspa jest w kryzysie z powodu migrantów. ” Burmistrz włoskiej wyspy Lampedusa Salvatore Martello zaapelował o zamknięcie tamtejszego ośrodka rejestracji i pobytu dla migrantów. Jak mówi, nękają oni mieszkańców i turystów. Wyspa jest w kryzysie, "zostaliśmy pozostawieni sami sobie" - powiedział. "Groźby, molestowanie, kradzieże. Lampedusa jest na skraju zapaści" - oświadczył Martello w opublikowanej w sobotę rozmowie z włoską agencją prasową ANSA. Podkreślił, że siły bezpieczeństwa na wyspie są bardzo liczne, a mimo to "w ośrodku jest 180 Tunezyjczyków, z których wielu udaje się spokojnie unikać kontroli; biwakują i żyją na ulicach". "Proszę o zamknięcie tego hotspotu, niepotrzebnej struktury, która niczemu nie służy" - zaapelował burmistrz. Martello opisał następnie panującą w miasteczku sytuację: "Bary są pełne Tunezyjczyków, którzy upijają się i molestują kobiety. Dostaję dziesiątki wiadomości od przestraszonych turystów, hotelarzy, sklepikarzy, restauratorów, którzy codziennie zmagają się z problemami i już nie wytrzymują". "Choć ośrodek jest pilnowany przez policję, karabinierów i Gwardię Finansową, Tunezyjczycy wchodzą i wychodzą z niego, kiedy chcą. Nie ma współpracy między instytucjami. Jest za to poważny problem porządku publicznego. Proszę o bezpośrednią interwencję ministra spraw wewnętrznych" - oświadczył burmistrz wyspy, która od lat jest symbolem kryzysu migracyjnego w Europie. Martello poinformował, że na Lampedusie dochodzi do kradzieży wina, żywności i ubrań w sklepach. "Turyści są nękani" - dodał. Jego zdaniem nie można zapanować nad tą sytuacją, a sprawcy tych czynów to "przestępcy, którzy muszą trafić do więzienia". Burmistrz Martello rządzi Lampedusą od czerwca. W latach 90. pełnił ten urząd przez dwie kadencje. Podobnie jak jego poprzedniczka Giusi Nicolini, wielokrotnie nagradzana we Włoszech i za granicą za gościnność i otwarcie wobec migrantów, wywodzi się z centrolewicy. Po wygranej w wyborach zapowiedział, że wyspa nadal będzie gościnna, ale jednocześnie podkreślił, że wszystko się zmieni. Źródło: fakty.interia.pl
 6. „Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest.”
 7. 1. Ile masz lat ? 2. Masz jakieś zwierzątko ? 3. Twoje hobby ? 4. Jakie sporty uprawiasz ? 5. Mieszkasz w bloku, czy w domku jednorodzinnym ? 6. Grałeś kiedykolwiek w CS:GO ? 7. Chodzisz na siłownię ? 8. Twój ulubiony przedmiot szkolny ? 9. Twoje ulubione danie ? 10. Twój ulubiony owoc ? 11. Masz dziewczynę ? 12. W jakie grasz gry, poza CS ? 13. Paliłeś kiedykolwiek papierosy ? 14. Piłeś kiedykolwiek alkohol ? 15. Jakiej muzyki słuchasz ?
 8. odrzucone

  Jestem na małe TAK: + Wiek, + Aktywność, + Ładnie napisane podanie, + Ogarnięty, + Przyda się FP Master, - Niedawno do Nas wróciłeś, - Nabijasz posty na siłę, w większości są one bezsensowne.
 9. odrzucone

  Ja jestem na małe NIE. Masz doświadczenie, jesteś ogarnięty, ładnie napisałeś podanie, ale od napisania ostatniego podania, nie starałeś się w ogóle, by nadrobić wymagane posty, przez dłuższy czas byłeś nieaktywny, teraz już jest trochę lepiej, ale mimo wszystko Twoja aktywność nie jest na tyle duża, byś mógł objąć posadę moderatora. Takie jest moje zdanie.